תפריט נגישות
חיפוש
נעמה קוסטינר

נעמה קוסטינר

כתובת: חיפה
כתובת נוספת: תל אביב - יפו
שפות: עברית, אנגלית, ספרדית

אודותי

פסיכותרפיסטית בעלת 18 שנות ניסיון בטיפול פרטני וזוגי. 

דרכי הטיפולית החלה כעובדת סוציאלית בתחומי הקרימינולוגיה וההתמכרויות, משם המשכתי לשיקום נפגעי נפש בקהילה. בשנת 2007 יצאתי לדרך עצמאית, ומאז מטפלת בסקטור הפרטי.

ארגז הכלים המקצועי שלי מגוון ורחב, אני מאמינה בהשתלמות ובהעשרה ככוחות תהליכיים התומכים בניסיוני המקצועי. לפיכך אני נוהגת ללמוד ולמזג תכנים וגישות שונות בטיפול, כמו גם כלים מעולם התודעה, המדיטציה והאימון. בנוסף לעיסוק בפסיכותרפיה, אני עוסקת ביצירה ובאמנות כדרך חיים. אני מאמינה שמשב היצירתיות שבי מלווה אותי גם אל הקליניקה ומעניק רעננות, ראייה רחבה, גיוון ושלווה.  

האווירה בקליניקה נעימה ונינוחה ומתבססת על יחסי אמון וכבוד הנרקמים בין מטפל למטופל. בתהליך הטיפולי מושם דגש על הקשבה ואמפתיה, לצד התבוננות מכוונת פנימה, מיפוי בהיר של סיטואציות והתמקדות בכוחות שבנו.

הטיפול מתאים למבוגרים ומסייע בהתמודדות עם מצבי חרדה, דיכאון, מיקוד וקבלת החלטות, פתרון קונפליקטים, התמודדות עם לחצים ומתחים בחיי היומיום, התערבות במצבי משבר, מתח ומשברים במערכות יחסים, טיפול זוגי, נטייה והתנהגות התמכרותית, שינוי בדפוסי חשיבה, תמיכה וליווי בתהליכי העצמה ושינוי, והבניית השראה וחיוניות.  

הטיפול מותאם לדוברי עברית, אנגלית וספרדית בקליניקות בחיפה ובתל אביב. כמו כן אני מטפלת אונליין דרך האינטרנט. הטיפול אונליין מוכר וצובר תאוצה ורישומי הצלחה בשנים האחרונות. היתרון בטיפול אונליין הוא הנגישות לטיפול קליני ממחשבך האישי או ממכשיר טלפון נייד, גם לעסוקים מביננו המתקשים להירתם להגעה פיסית לקליניקה ולתושבי חוץ.

השכלה אקדמאית והכשרה

עבודה סוציאלית אוניברסיטת חיפה MA.SW

השתלמויות רבות בנושאים קליניים באוניברסיטאות ברחבי העולם, אימון אישי, מודעות ותודעה.

רפואה משלימה: אנטומיה, פיסיולוגיה - מכללת רידמן; הומוטוקסיקולוגיה חברת היל, באדן גרמניה.

ניסיון מקצועי

מרכז שיקומי לנשים מוכות במדינת ואחקה מקסיקו

המרכז לטיפול בנפגעי סמים רמב"ם, חיפה

שיקום נפגעי נפש בקהילה עמותת אנוש

טיפול פרטני וזוגי בסקטור הפרטי

הרצאות וייעוץ ממוקד לחברות סטארט אפ ופרויקטים ייחודיים

מרצה קבועה בכנסים הבינלאומיים של המכון לחקר התודעה של אוניברסיטת אריזונה בשיתוף עם מרכז דיפאק צ'ופרה

'A science of consciousness'

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד