תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

תחומי טיפול

אם הגעת לדף זה, סביר להניח שהנך מחפש/ת התערבות טיפולית אשר תסייע לך להתמודד עם קשיים בתחום הרגשי, הבין אישי, ההתנהגותי, הזוגי או ההורי. אך כיצד בוחרים טיפול? מהי שיטת הטיפול המתאימה לך?
כדי להקל על תהליך הבחירה והתאמת שיטת הטיפול, ריכזנו עבורכם מידע אודות שיטות הטיפול השונות וכן על הקשיים השונים בהם טיפול יכול לסייע לכם. בהמשך העמוד תוכלו ללחוץ על כל שיטת טיפול או קושי ולקרוא עוד עליהם.


בטיפולנט - אבחון פסיכולוגי, אימון אישי, טיפול בחרדה, טיפול זוגי, גישור, דיכאון

פורטל בטיפולנט מציע מגוון שירותים פסיכולוגים במקום אחד, ביניהם אינדקס לאנשי מקצוע, מרכז מידע לפסיכולוגיה, כנסים וימי עיון לאנשי מקצוע ולקסיקון למונחי פסיכולוגיה. פסיכולוגים ואנשי מקצוע יכולים לבקר במאגר המאמרים המקצועיים בפורטל או לבקר במגוון של פורומים פסיכולוגים הזמינים להתייעצות. הפורטל הופך להיות מהמובילים בתחום הפסיכולוגיה בישראל בפרט ובתחום אנשי המקצוע בכלל.
התכנים והמידע המוצגים באתר זה מספקים מידע בלבד. אין לראות בהם אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית והם אינם מהווים בשום מקרה תחליף לייעוץ עם גורם מקצועי מוסמך. השימוש באתר או בתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. שימוש באתר ובתכניו ייחשב כהסכמה מצד המשתמש לתקנון האתר המופיע בעמוד מדיניות פרטיות ותנאי שימוש באתר.