חיפוש

פתיחת אתר אישי בפורטל בטיפולנט - הבית למידע מקצועי אודותיך

הצטרפות לפורטל בטיפולנט ופתיחת אתר מקצועי אישי

לחצו כאן לפתיחת אתר אישי בפורטל בטיפולנט.

לפרטים: 04-6764093/1 בימים א'-ה' מ 8:00 עד 17:00


כמטפל/ת, חשוב שיהיה מקום ברשת שירכז את כל המידע המקצועי אודותייך.
אנו מזמינים אותך ליצור מקום כזה, בפשטות, במהירות, ללא כל התעסקות טכנית שלך,
בעזרת הניסיון והמקצועיות הרבה שלנו.
פורטל בטיפולנט הינו פורטל השירותים הפסיכולוגיים הוותיק והגדול בישראל והוא מהווה בית למידע מקצועי עבור למעלה אלפי אנשי מקצוע מתחום הטיפול.
מעל 22,000 אנשי מקצוע פעילים בקהילה המקצועית של פורטל בטיפולנט.
הפורטל מציע לקהילה המקצועית כתב עת מקצועי שבועי, מגוון מאמרים, סקירות מקצועיות, סקירות של ימי עיון ומידע על ספרים, משרות, קליניקות להשכרה ועוד.

פורטל בטיפולנט מציג לקהל הרחב ידע רחב ונגיש, בכל הנוגע לפסיכולוגיה על כל היבטיה, לתופעות פסיכולוגיות הקשורות לרווחת חיים, מצקות נפשיות, סוגיות חינוכיות, בינאישיות, משפחתיות, טיפוליות ועוד . הוא מנגיש ידע על מקצועות הטיפול וסוגי הטיפול המתאימים לכל בעיה או נושא.

האתר האישי הינו בעלות ומאפשר לך המטפל, להציג את המידע המקצועי אודותייך בפני קהל המקצועי ו קהל הרחב תוך שהוא מייצר עבורך נוכחות אינטרנטית גבוהה ואיכותית.
אנו, מצדנו, מפרסמים את האתרים האישיים של אנשי המקצוע בפורטל במגוון דרכים, על מנת לקדמם:בקידום בעמודים ברחבי הפורטל, בכתבות הפונות לקהל המקצועי והרחב, ברשתות החברתיות ובפרסומים ייעודיים.

אתר אישי בטיפולנט


אתר אישי מציג את פרטי המטפל ומאפשר הזנת פרטים על המטפל, בכדי שמטופלים פוטנציאלים יוכלו להתרשם מאיש המקצוע. ניתן להזין באתר את שם המטפל, מקצוע הטיפול, תחומי מומחיות, טלפון, פרטי התקשרות נוספים ואזור בארץ, ובנוסף לכל אלו גם תמונה, מידע כללי לבחירת המטפל, מידע על ההכשרה המקצועית, הניסיון המקצועי, הפנייה לכתבות שיצר המטפל עבור מטופלים בפורטל בטיפולנט,סרטוני וידאו,עמוד פייסבוק מקצועי פרסומים אקדמים,מידע על הדרכה מקצועית ופרסום ספר .
אנו ממליצים למטפלים להזין את האתר האישי שלהם במידע עשיר ובתמונה, על מנת לאפשר למטופל מידע אודות המטפל, ולהקל את הבחירה.

* האתר האישי הינו בתשלום.

אתר מטפל אישי בפורטל בטיפולנט

קבלת סימון נבדק נבדק

סימון נבדק  מאפשר למטופלים הפוטנציאלים לדעת שהפרטים המופיעים בעמוד המטפל שלך נבדקו ואומתו על ידי צוות בטיפולנט. סימון נבדק מהווה תו תקן למטפלים, המקנה ביטחון למטופל, שיכול להגיע לטיפול בראש שקט ובידיעה שהמטפל הינו אכן איש מקצוע, כפי שהציג עצמו.
סימון נבדק יתקבל לאחר שליחת קורות חיים ותעודות, שייבדקו על ידי צוות פורטל בטיפולנט.


**פתיחת אתר אישי מותינת במשלוח תעודות מתאימות וקבלת סימון 

 פרסום כתבות בפורטל


כתיבה ופרסום כתבות העוסקות בתחום המומחיות שלכם ממצבת אתכם כאוטוריטה ומאפשרת למטופלים הפוטנציאלים להכיר אתכם, ובמקביל את תחומי הקושי עמם הם מתמודדים ואת אופן הטיפול האפשרי בהם. ניתן לפרסם באתר כתבות הפונות לקהל הרחב, וכן מאמרים הפונים לאנשי המקצוע ונמצאים באזור ייעודי-מקצועי. הכתבות מתפרסמות תחת שם המטפל, ובסופה של כל כתבה מופיע מידע אודות המטפל וכמובן הפניה לעמוד המטפל שלכם. בעמוד המטפל שלכם יופיעו הכתבות שכתבתם בפורטל בטיפולנט, וכך יאפשרו למטופל להעמיק ולהכיר את הידע והמקצוענות שלכם. חשוב לדעת: הכתבות המתפרסמות באתר הינן כתבות הבלעדיות לפורטל בטיפולנט, ולא יתאפשר לפרסם כתבות שפרסמתם במקומות אחרים.

לחצו כאן לפתיחת אתר אישי בפורטל בטיפולנט

לפרטים: 04-6764093/1 בימים א'-ה' מ 8:00 עד 17:00


לשאלות ופרטים נוספים ניתן לפנות ל- index@betipulnet.co.il