תפריט נגישות

Coaching for you - קואצ'ינג

מעוניין ליצור שינוי משמעותי בחייך תוך זמן קצר? קואצ'ינג, או בשמו העברי אימון, הוא טכניקת יעוץ אשר למרות גילה הצעיר (כמה עשרות שנים), הפכה לפופולרית וזוקפת לזכותה הצלחות בתחומים רבים. שאלות ותשובות פופולריות לגבי קואצ'ינג.

קואצ'ינג- למי זה מתאים?

קואצ'ינג מתאים לאנשים בריאים רגשית ומתפקדים, אשר אינם מתמודדים עם מצוקה רגשית אלא עם תחושה של רצון לשפר ולהרחיב את הישגיהם בתחום חיים ספציפי. קואצ'ינג מתאים לך אם אתה מעוניין ב:

  • קואצ'ינג בתחום העסקי אשר ילווה אותך בפתיחת או הרחבת עסק עצמאי, כניסה לתפקיד חדש, שיפור מיומנויותך בתחום התעסוקתי, שינוי קריירה, תהליך היציאה לפנסיה וכן הלאה.
  • קואצ'ינג בתחום הבריאותי אשר יסייע לך לאמץ אורח חיים בריא ולרדת במשקל
  • קואצ'ינג אישי אשר יסייע לך להתמודד עם דחיינות, קשיים בניהול זמן וסדרי עדיפויות, קושי בפינוי זמן לחלומותיך האישיים.
  • קואצ'ינג ספורטיבי לשיפור הישגים במסגרת ספורט תחרותי או תחביב

קואצ'ינג זה סוג של טיפול פסיכולוגי?

לא, ממש לא. קואצ'ינג הוא טכניקה המכוונת לשיפור הישגים בתחומי חיים ספציפיים בקרב אנשים בריאים ומתפקדים, והמאמנים המציעים שירותי קואצ'ינג אינם בעלי הכשרה טיפולית בדרך כלל. לכן, קואצ'ינג אינו מותאם למתן סיוע לאנשים המתמודדים עם קשיים כדיכאון, חרדה, הפרעות אכילה, קשיים בין אישיים או מצוקה נפשית- ואף יכול להזיק להם.

האם המאמן במסגרת קואצ'ינג נותן עצות והדרכה?

לא. קואצ'ינג מבוסס על ההנחה שלמתאמן ישנם כוחות ויכולות להגשנת חלומותיו ושאיפותיו ושתפקיד המאמן לסייע לו באיתור הפתרונות ומימוש הפוטנציאל האישי. לכן, המאמן אינו מדריך או נותן "רשימת הוראות" אלא מלווה את תהליך הצמיחה האישית.

כמה זמן נמשך קואצ'ינג?

קואצ'ינג הוא תהליך קצר מועד וממוקד אשר אמור להביא לתוצאות (חלקיות או מלאות) תוך כ-10-15 מפגשי קואצ'ינג. במידה ותהליך קואצ'ינג הופך לתהליך ממושך אשר עוסק בבעיות שונות ואינו ממוקד בתחום אשר הוגדר כמטרה במפגשים הראשונים- כדאי לעצור ולבדוק מדוע הקואצ'ינג סטה ממסלולו הרגיל.

איך מאתרים מאמן מתאים?

באינדקס בטיפולנט ניתן למצא מאמנים במגוון תחומים והיבטי חיים בכל רחבי הארץ. לרשימת המאמנים לחצו כאן


תחומי מומחיות:
אימון אישי - Coaching

אנשי מקצוע בתחום

אימון אישי - Coaching