תפריט נגישות
חיפוש

אודותי

שלום, אני חיים, פסיכולוג אשר עובד בקליניקה פרטית בתל אביב.

בקליניקה אני עובד עם מטופליי לקידום תהליכים הקשורים בהקלה על מכאובים וסבל, התפתחות אישית וגדילה.
אני מטפל בגישה פסיכודינאמית וגם בכלים טיפוליים ממוקדים לרבות התערבויות קצרות מועד ו-CBT.
יחד עם הכלים הטיפוליים, הקשר הבין-אישי המתפתח בפגישות משמש עבורי כמנוף להצלחת הטיפול.

הסוגיות בהן אני עוסק בטיפול הן מגוונות - מימוש עצמי, זוגיות, תעסוקה, חרדות, דיכאון, בעיות התנהגות וסוגיות רגשיות אצל ילדים, הדרכות הורים, קשיים בקשב וריכוז, יחסים במשפחה, זהות ומיניות, משברי חיים, פוסט טראומה ועוד.

עוד אני עוסק בטיפול זוגי, בו חשוב לי להניע תהליכי חילוץ ממצבים של תקיעות ומצוקה. בתהליך הטיפולי מתאפשר לבני הזוג - גם לאחר שנים של קשר - לפגוש מחדש את הצד השני, וגם את עצמם.

מלבד אלה, אני עוסק בקליניקה גם באבחונים - הערכות בהקשרים משפטיים, מסוגלות הורית, אבחונים פסיכודיאגנוסטים, פסיכודידקטים ועוד.

השכלה אקדמאית והכשרה

פסיכולוג קליני מומחה, בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מהמכללה האקדמית ת"א-יפו (בהצטיינות) ותואר שני בספרות כללית מאוניברסיטת תל אביב (בהצטיינות). בעל רישיון מוסמך ממשרד הבריאות (מ.ר 119755).

ניסיון מקצועי

במהלך הכשרתי, ובהמשך דרכי המקצועית, עבדתי במסגרות שונות, בהן רכשתי ניסיון מעשי מגוון ומעשיר. עבדתי, בין היתר, בבי"ח שניידר, במרכז לבריאות הנפש "גהה", במרפאה לברה"נ בחולון, במכון "ת.ל.מ" בתל אביב ובמרכז הרפואי "ברזילי" באשקלון. עבדתי גם במכונים אשר מספקים חוות דעת מקצועיות בהקשרים משפטיים, באבחונים עבור רשויות הרווחה, ובמסגרות שונות של הוראה אקדמית בתחום הפסיכולוגיה. כיום מטפל בקליניקה פרטית בתל אביב.

מאמרים

חברות באגודות וארגונים

פסיכולוג קליני מומחה

חיים פינקלמן - פסיכולוג קליני

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד