תפריט נגישות
חיפוש

אודות

אנו מגיעים לטיפול לאחר שעשינו את המיטב לעשות את השינוי בעצמנו, אך לפעמים צריך עזרה. כשיש התאמה, יש בכוחם של נוכחות ומבט נוספים (ומקצועיים) לייצר תנועה חדשה בחיינו.

הפגישות בקליניקה פרטית.

מציעה בתחילה להגיע למפגש או שניים, להכיר אותי ולתת לי להכיר אתכם/ן. זאת מתוך הבנה שנדרשת התאמה ("כימיה"), אותה ניתן להרגיש רק במפגש פנים אל פנים. בשיחה ראשונית אתרשם מסיבת הפנייה ואציע את הטיפול המתאים לפי מידותכם/ן.

הפנייה והבחירה בטיפול הן צעד אמיץ. בין אם מדובר בהתערבות במשבר שקורה לנו עכשיו, או ביציאה למסע טיפולי ממושך שיש בכוחו לחולל שינוי עמוק בחיים.

ישנם דפוסים שסיגלנו לאורך שנים ושכבר נמאס מהם אבל אנחנו לא מצליחים לעשות אחרת, פעמים אחרות החיים מזמנים דברים שלא צפינו ודורשים מאיתנו להתמודד. כדי לתת לצעד הקריטי של בחירה בטיפול צ'אנס אמיתי אני שואפת למפגש שיש בו ביטחון, פרטיות, מקצועיות ואמונה.

השכלה אקדמאית והכשרה

פסיכולוגית בהתמחות קלינית (M.A.), מטפלת בשיחות פרטניות במבוגרים ומנחת קבוצות.

אני בוגרת תואר ראשון בביולוגיה ("הצטיינות יתרה") ופסיכולוגיה ("הצטיינות") בהדגש מדעי המוח באוניברסיטת תל-אביב.

תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת תל-אביב ("הצטיינות"), בעלת תעודה של מנחת קבוצות בגישה פסיכואנליטית של התוכנית לפסיכותרפיה מאוניברסיטת תל-אביב. לימודי פילוסופיה באוניברסיטה הפתוחה.

טיפלתי במרכז לבריאות הנפש 'מעלה הכרמל' במרפאה ובמחלקות האשפוז, וכן טיפלתי במסגרת התוכנית לטיפול אינטנסיבי בהפרעות קשות באוריינטציה פסיכואנליטית. לימדתי יסודות לפסיכותרפיה לפסיכיאטרים.

גאה בהיותי חברה ב'קבוצה של ימי רביעי', קבוצה המעמיקה בספרות פסיכואנליטית.

חברות באגודות וארגונים

קבוצת פסיכואקטיב (PsychoActive, אנשי מקצוע בבריאות הנפש למען זכויות אדם)

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד