תפריט נגישות
דורית ויגדור

דורית ויגדור

כתובת: מבשרת ציון
כתובת נוספת: ירושלים
שפות: עברית
:צור קשר עם המטפל
חייג למטפל/ת
Doritvi28@gmail.com
שלח הודעה למטפל/ת

אודות

"כל מה שילד צריך, זה מבוגר אחד שיאמין בו"

לעיתים במסע ההורי אנו נתקלים בקשיים, ליקויי למידה שונים, דילמות ומשברים, אני מזמינה אתכם לעבור את המסע ההורי בשותפות אתי.

שמי דורית ויגדור, יועצת חינוכית, יועצת טיפולית, מומחית בטיפול במשפחה. במשך 20 שנה הייתי גננת והתמחיתי בגיל הרך, הדרכה וליווי הורים.

בעשור האחרון הוסמכתי על ידי מכון אדלר, מומחה משפחה, אני מלווה הורים ומשפחות בתחומים שונים ומגוונים. יש בי אמונה כי כאשר אנחנו ההורים משנים את התגובות שלנו כלפי הילד היא משפיע על ההתנהגות של הילד, ברב המקרים הדרכה הורית מספיקה לשינוי ושיפור האווירה המשפחתית ללא צורך בהתערבות בטיפול בילד.

כמו כן אני יועצת חינוכית לנוער בסיכון, בקליניקה אני נפגשת עם ילדים ונוער אשר זקוקים לטיפול והכוונה בנושאים כגון: חרדה חברתית, דימוי עצמי נמוך, מיומנויות חברתיות, אילמות סלקטיבית, ויסות רגשי, בעיית קשב וריכוז, קשיי תקשורת, פחדים וחרדות.

בטיפול עם הילד משלבים הדרכה הורית ויצירת קשר עם בית הספר לגיבוש תכנית עבודה משותפת. אני מאמינה כי הילד שייך לכל מעגלי החיים, המעגל החברתי, המעגל הלימודי והמעגל הבית ספרי, אינטראקציה בין כל המעגלים הללו תוביל להצלחת הטיפול.

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר ראשון בחינוך וחברה

תואר שני בייעוץ חינוכי

בוגרת התכנית התלת שנתית למומחה משפחה של מכון אדלר

סטודנטית לפסיכותרפיה, הגישה ההתנהגותית-קוגנטיבית cbt

ניסיון מקצועי

עבדתי במשך 20 שנה כגננת בגיל הרך, ליווי הורים ומשפחות

עבדתי בפרוייקטים קהילתיים, מעון לנשים מוכות, עיריית בת ים, ארגונים פרטיים בתחום הנחיית צוות מקצועי, הדרכת הורים ומשפחות בתחומים מגוונים.

עובדת כיועצת חינוכית עם נוער בסיכון, ליווי הנער והמשפחה במסע האישי.

עובדת בקליניקה פרטית עם ילדים ונוער, מבוגרים, הורים ומשפחות.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד