תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

גיליון 16/20 - זוגיות ורומנטיקה

 • 18/11/2020

  זוגיות ורומנטיקה הנושא שמעסיק את כולנו ועומד במרכזם של סרטים, שירים ויצירות אומנות לכל אורך ההיסטוריה האנושית. אם תהיתם איך לדעת האם בן הזוג שלכן מתאים לכן, איך שומרים על הניצוץ בזוגיות ותיקה, מה עושים בדיוק בטיפול זוגי ומה קורה לזוגיות כשמצטרף לעסק תינוק - כנסו לצפות ולקרוא בכתבות שהכנו לכם השבוע!

 • על זוגיות וטיפול זוגי בשגרה ובימי קורונה

  הזמנו את ד"ר עירית קליינר פז, פסיכולוגית קלינית ומטפלת זוגית מומחית, לשיחה קצרה בניסיון להבין מהי מערכת זוגית טובה או "בריאה", ומדוע זה אתגר מורכב עבור רבים מאיתנו ליצור ולשמר מערכת זוגית שכזו.?

  למאמר המלא >>


 • איך לשמור על הניצוץ במערכת היחסים שלכם?

  כדי לשמור על אש דולקת צריך לטפל בה – למקם את העצים במקום הנכון, להוסיף חומרי בערה ולאוורר את הלהבה. הקדשת תשומת לב לאש מונעת ממנה להיכבות ומשמרת אותה "בחיים". הרבה בדומה להדלקת מדורה, בכך טמון הסוד לשימור הניצוץ במערכת היחסים שלכם!.

  למאמר המלא >>


 • הפכתם הורים? זה בדיוק הזמן לעבוד על הזוגיות

  "ילדים זה שמחה, ילדים זה ברכה", אומר השיר, ואכן לרוב המעבר להורות הוא תהליך מרגש וחיובי. אך לצד השמחה וההתרגשות שמאפיינים אותו, הוא טומן בחובו שינויים ואתגרים אינספור להורים הצעירים - מחסור בשינה, נטל כלכלי, שינוי תפקידים בתא המשפחתי וכן דיכאון לאחר לידה - וממש לא רק אצל נשים.

  למאמר המלא >>


 • האם רווקים בעידן המודרני בכלל רוצים מערכות יחסים זוגיות?

  דו״ח אמריקני שפורסם לאחרונה שובר את המוסכמה הרווחת לפיה הדבר הנחשק ביותר עבור אנשים רווקים, הוא למצוא זוגיות. הממצאים, שמתבססים על מדגם של 5,000 מבוגרים אמריקאים, הראו שמחצית מהרווקים לא מעוניינים במערכת יחסים רומנטית, ואפילו לא בדייט. עשרה אחוזים נוספים היו רוצים לצאת דייטים לא מחייבים בלבד, ו-26% השיבו שהיו מעוניינים בדייטים או במערכת יחסים. למעשה, רק 14% מהנשאלים ענו כי הם מחפשים מערכת יחסים רצינית בלבד..

  למאמר המלא >>