תפריט נגישות

אודות

בוגרת לימודי פסיכותרפיה, תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית, בוגרת לימודי טיפול זוגי ומשפחתי.

במהלך חיינו אנו חווים התלבטויות וקשיים סביב מעברים ושינויים התפתחותיים. בנקודות זמן רגישות אלה אנחנו זקוקים לתמיכה, הקשבה וחיפוש אחר התשובה הנכונה והמתאימה לנו באותו שלב. אנו נתמכים על ידי הסביבה הקרובה אך זו לא תמיד מסוגלת לספק את המענה לו אנו זקוקים. אני מציעה ליווי רגשי בנושאים של זהות אישית במסגרת פגישות שבועיות ולאורך תקופה. בתהליך זה נבחן את השאלות, הלבטים, הרגשות והמעצורים איתם את/ה מתמודדים. בבסיס הגישה המקצועית שלי עומדת התפיסה כי כל שינוי בחיינו מהווה הזדמנות חדשה להתפתחות אישית.

הטיפול מיועד לנשים גברים וזוגות סביב 'מעברי חיים' כדוגמת: התחייבות לקשר עם בן/בת זוג, דילמות סביב הרחבת המשפחה, התמודדות עם טיפולי פוריות, בחירה באמהות חד הוריות, דילמות סביב חזרה לעבודה לאחר לידה והמפגש בין המרחב האימהי לקריירה. הצטרפות ילד שני למשפחה, 'כשהילדים גדלים' התמודדות ופרידה מהורות כתפקיד מרכזי, פרידות וגירושין. וליווי זוגות בזוגיות המשתנה לאורך השנים.

השכלה אקדמאית והכשרה

פסיכותרפיסטית, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית.

בוגרת תוכנית לטיפול משפחתי בתחנה לטיפול משפחתי בסמינר הקיבוצים ואם לשלושה.

מביאה לטיפול הכשרה מקצועית וניסיון רב שנים בעבודה סוציאלית בטיפול פרטני וקבוצתי. 

ניסיון מקצועי

מעל 25 שנות ותק בטיפול. כיום עובדת במרפאה לבריאות הנפש בהלל יפה לצד עבודה בקליניקה הפרטית.

החל משנת 1991 עבדתי עם ילדים בסיכון, כרכזת תוכנים הורים, כעובדת סוציאלית בשרותי שמיעה ודיבור של עירית תל אביב שם עבדתי בעבודה עם הורים וילדים בטיפול פרטני וקבוצתי. כמו כן בעמותת אנוש עם נפגעי נפש המשולבים בקהילה. בהנחיה של קבוצות העצמה לנשים במסגרת פרויקט "עידית" וכמתנדבת בתחנה לטיפול משפחתי בלשכת עבר הירקון בתל אביב ובתחנה לטיפול משפחתי בפרדס חנה. מטפלת בקליניקה פרטית בפרדס חנה ובמרפאה לבריאות הנפש בהלל יפה.

חברות באגודות וארגונים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד