תפריט נגישות
חיפוש

אודות

קוראים לי ג'וסלין רוזן אני תרפיסטית באמונות ופסיכותרפיסטית דינאמית בגישה אינטר סובייקטיבית.
בחרתי ללמוד תרפיה באומנות כי אני מאמינה בכוח הריפוי של האומנות, לא משנה במי מדובר , ישנו מכנה משותף לכלל בני אדם: כוח היצירה אשר קיים בכל מקום ובכל אחד, ובו טמון כוח הריפוי . לעיתים כוח זה הולך לאיבוד ואז אנו פשוט זקוקים לעזרה להיזכר בו ולהתחבר אליו מחדש. את האמונה הזו אני מביאה לחיי כיוצרת  ולעבודתי כתרפיסטית. 

החלטתי להמשיך לאחר התואר השני בלימודי פסיכותרפיה ובחרתי בגישה האינטר סובייקטיבי המאפשר לקיים מסע של שניים: מטפל ומטופל כשהמטפל מאד קשוב לבחירה של המטופל בדרך המסע,לעיתים הדרך נחווית כלא נכונה וביחד נחפש דרך שונה שבסופו של דבר המטפל יבחר בה , ואני כמטפלת עדה למסע של המטופלים שלי, לגילוי העצמי שלהם, לחיבור מחדש לכוחות הפנימיים שלהם .גישתי הטיפולית שמה דגש על הכוחות הקיימים בכל אחד מאיתנו ומשתמשת בכלים הטיפוליים השונים שרכשתי ובקשר הטיפול שנוצר בין המטופל לביני על מנת לקדם ולהביא לשינוי.

בטיפולים ובהדרכות אני נותנת כלים מעשיים המסייעים להתחבר לכוחות הפנימיים הללו ולפתח את המודעות והיצירתיות בדרך חווייתית על מנת לשפר את איכות החיים.

ובנוסף אני עובדת בטיפול דיאדי עם ילדים עד גיל שש בערך . אני מאד נהנית לעבוד בטיפול מסוג זה כי הוא מאפשר במהירות יחסית גדולה מערכת יחסים מטיבה מאפשרת ובריאה וקרובה יותר בין הורים לילדיהם.
מאד מעניין לראות דרך האינטראקציה בין הילד לאמו ולאביו ( לסירוגין ) את הבעיה שביחסים ביניהם , להבין איפה התקשורת לקויה או נעדרת , ואיך ניתן לשפר אותם במתן כלים בהדרכת הורים שמתקיימת פעם בשבועיים או שלושה בהתאם למקרה .

אני מאמינה שזהו הטיפול שאליו אני מתחברת באופן רגשי במיוחד מיכוון שיש תחושה של תיקון שהוא כמעט מיידי כאשר ההורה מגיע למודעות , הוא מאפשר ראייה כוללת של היחסים בתוך המשפחה וכמובן ביחסים הזוגיים של הורי הילד .

אני מאמינה בריפוי בתור תופעה כוללת של פתרון בעיות , מענה לכל דבר שאינו עובד כפי שנועד לעבוד.
אני מאמינה בריפוי אחד בלבד , זה שלוקח את הטוב מכל התיאוריות ומתאים את עצמו ליחודיות של המטופל ולצורך שלו.

אני מאמינה שלכל בעיה יש פתרון שיאפשר לרכך את הכאב על מנת שיהפוך להיות נסבל בתוכינו .
אני מאמינה שכוחות הריפוי ידועות לנו כבר ועלינו להזכיר אותם למטופל
אני מאמינה שעל מנת להגיע לריפוי רגשי דרושים לפחות שלושה מרכיבים : מטפל טוב, מטופל טוב והקשר ביניהם .

ולבסוף אני מאמינה שהקבלה הגדולה ביותר היא הנתינה .

השכלה אקדמאית והכשרה

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד