תפריט נגישות

אודות

שלום, שמי נעם, אני פסיכולוגית שיקומית מומחית ונוירופסיכולוגית. אני עוסקת בטיפול נפשי במבוגרים, נוער וילדים.

הסיבות לפניה לטיפול פסיכולוגי הן מגוונות. אנשים פונים אלי בשל מצוקה או קושי ביחסים בינאישיים, דיכאון וחרדות, מצבים רפואיים כרוניים או אירועים המובילים לשינוי בשגרת החיים בשל טראומה או מגבלה.

הטיפול נעשה בגישה אינטגרטיבית המותאמת לאדם, אישיותו וצרכיו הייחודיים ומשלבת גישות פסיכודינמיות, שיקומיות וקוגניטיביות-התנהגותיות.

תחומי הטיפול העיקריים בהם אני מתמחה הם משברים אישיים, קשיים ביחסים בינאישיים, דיכאון, חרדה, פוסט-טראומה, הדרכות הורים והתמודדות עם מצבים רפואיים. הטיפול כולל עבודה פרטנית ובמידת הצורך התערבות רחבה יותר עם בני משפחה, בני זוג, מערכות תעסוקתיות, חינוכיות ועוד.

בנוסף לקליניקה הפרטית אני מטפלת במכון אריאן לטיפול והתפתחות נפשית ורוחנית, מנחה קורסים בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה ועוסקת באבחונים פסיכו-דידקטים של בני נוער בסיכון.

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר ראשון בפסיכולוגיה, אוניברסיטת בר-אילן.

תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית,

נעם לוין פסיכולוגית שיקומית

מכללת תל-אביב יפו.

ניסיון מקצועי

פסיכולוגית אחראית אשפוז-יום במחלקת שיקום ילדים, תל השומר.
מנחה קורסים בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה.
מאבחנת אבחונים פסיכו-דידקטים במכון אמירים.

בשנים האחרונות עבדתי במגוון מסגרות ציבוריות ופרטיות, כגון מחלקת שיקום ילדים בביה"ח לילדים ע"ש שיבא בתל השומר, שפ"ח ת"א-יפו, מרפאת חרדה במחלקה הפסיכיאטרית לילד בתל השומר, מכון אמירים. בעבודתי התמחיתי בהתערבויות פרטניות כמו גם ליווי והנחיית צוותים חינוכיים ומקצועיים.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד