תפריט נגישות

אודות

בעלת נסיון רב שנים בתחום הטיפול הנפשי, הפרטני, הזוגי והמשפחתי, בקליניקה פרטית ובמגזר הציבורי (בתחום בריאות הנפש).

מאמינה שבכל אדם טמונים כוחות ומשאבים, האמורים לעזור לו להתמודד עם קשיים ומשברים בחייו ומטרת הטיפול היא לסייע לו להתחבר אליהם ואף לצמוח ולגדול מתוך הקושי, ולשפר את איכות חייו.

אני מאמינה בייחודיותו של כל אדם הפונה לקבל מענה טיפולי ובצורך להתאים את הכלים הטיפוליים לכל מטופל וצרכיו השונים. לאור זאת, הגישה הטיפולית המלווה את דרכי ארוכת השנים כמטפלת, היא גישה אינטגרטיבית, המשלבת כלים טיפוליים מגוונים, מתחומי טיפול שונים, אותם למדתי ובהם השתלמתי לאורך כל שנות עבודתי.

מה שמייחד את עבודתי הטיפולית הוא שילוב כלים טיפוליים מעולם המושגים הבודהיסטי והרוחני, תוך התייחסות פעילה לתחושות הגופניות העולות במהלך הטיפול (חיבור גוף-נפש).

השכלה אקדמאית והכשרה

לימודי פסיכותרפיה מזרח-מערב באוניברסיטת תל אביב.

תואר שני בעבודה סוציאלית M.S.W באוניברסיטת תל אביב.

לימודי טיפול זוגי ומשפחתי והסמכה לטיפול זוגי ומשפחתי.

בנוסף, השתלמתי ולמדתי תחומי טיפול רבים:  טיפול קצר מועד, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, טיפול אינטגרטיבי ממוקד, התערבות במשבר, טיפול בטראומה ובפוסט טראומה, טיפול גוף-נפש, בודהיזם.

ניסיון מקצועי

התחלתי את דרכי המקצועית בבית חולים פסיכיאטרי ומשם עברתי למרפאה לבריאות הנפש בחדרה, בה עבדתי כ-25 שנים, במקביל לעבודתי בקליניקה הפרטית. במהלך שנות עבודתי הרבות צברתי נסיון טיפולי עשיר במגוון רחב של בעיות וקשיים נפשיים, איתם הגיעו המטופלים השונים.
במרפאה לבריאות הנפש הדרכתי סטודנטים ואנשי מקצוע, ניהלתי במשך כ-10 שנים את צוות העובדים הסוציאליים במרפאה והקמתי וניהלתי מדור לטיפול בהתערבויות במשבר.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד