תפריט נגישות

אודות

אוהבת את תחום העיסוק שלי באופן שאין לתאר. מאמינה כי הגוף והנפש אחד הם. שילוב שמוצא ביטוי במיניות שלנו, מפת הנפש.

ראשת התכנית למטפלים מיניים בשיבא, סגנית מנהל השרות הסקסולוגי בשיבא. 

קליניקה פרטית בקיבוץ חולדה.

מטפלת מינית וזוגית ומשפחתית מוסמכת. מדריכה בטיפול מיני.

מטפלת ביחידים וזוגות. להטב"ק freindly. זמינה ועם נסיון רב בטיפול באוכלוסיות מיוחדות. נפגעות ונפגעי טראומה. מלווה זוגות ויחידים במשבר. הדרכה וליווי הורים בנושאי מיניות בריאה של ילדים.  

מטפלת, מרצה ומדריכה

אני מאמינה כי המרחב הטיפול הוא מרחב שמור ובטוח והקשר הטיפולי יקר עד כדי מקודש. מתוך אמונה זו, כל טיפול מתרקם מתוך ברית ייחודית שבין המטפל למטופל או לזוג, אשר טווים יחד ובשום לב ורגישות את שמתרחש בחדר. העיסוק בנושאים העדינים שבמיניות ובמין מעצים את המחוייבות שלי כמטפלת לשמור על מרחב מיוחד זה.

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר ראשון B.A. בעו"ס באוניברסיטת בל גוריון

תואר שני בעבודה סוציאלית M.S.W באוניברסיטת בא אילן

התכנית לטיפול מיני באוניברסיטת בר אילן

לימודי טיפול משפחתי וזוגי במכון שינוי, גליל ים

לימודי טיפול משפחתי וזוגי במרכז שילובים, גבעת ברנר

לימודי הדרכה בטיפול מיני. אוניברסיטת בר-אילן

ניסיון מקצועי

עובדת סוציאלית שנים רבות, עבדתי במגוון תחומים ומקומות, רווחה, שיקום, גיריאטריה, בריאות הנפש, ונכויות התפתחותיות, משפחות ופרטים.

בשנים האחרונות אני עוסקת בתחומי המיניות והטיפול המיני. מהיכרותי עם מגוון האספקטים הטיפוליים, אני משלבת ומנסה לדייק את הטיפול לאדם או לזוג שלפני.

בעלת ניסיון רב בטיפול ובשיקום של אוכלוסיות מיוחדות (נכויות התפתחויות, בריאות הנפש, הספקטרום האוטיסטי) ובניהול והדרכה של צוותים רב-מקצועיים.

מטפלת ביחידים ובזוגות בנושאים של שיקום מיני וזוגי, פגיעה מינית, פחד ואברסייה מינית ובעיות מיניות מגוונות (חשק, כאב, הפרעות תפקוד). 

מקומות עבודה:

מכבי שירותי בריאות- עו"ס. ליווי יחידים ומשפחות במצבי משבר ומחלה.

לשכה לשירותים חברתיים- עריית חולון. טיפול באנשים בודדים. טיפול וליווי משפחות ואנשים עם נכויות (נפשיות והתפתחותיות), עו"ס אחראית במרכז עבודה שיקומי, עו"ס מלווה מועדון שיקום בעיר, עו"ס מלווה דיור בקהילה.

נאות מונטיפיורי- בית אבות סיעודי. ליווי וטיפול במעבר לדיור מוגן סיעודי. ליווי יחידים ומשפחות בתהליך הפרידה וההזדקנות.

המרכז לייעוץ ושיקום של התנועה הקיבוצית. עו"ס מטפלת בפרטים ובקבוצות, מנהלת ומדריכה צוותי דירות השיקום, חברה בהנהלה הבכירה של המרכז, אחראית הדרכות והשתלמויות צוות.

לאורך הדרך- מטפלת. טיפול מיני לאנשים בעלי צרכים מיוחדים.

השרות הסקסולוגי, המרפאה לרפואה מינית, מרכז רפואי שיבא. טיפול מיני ליחידים וזוגות בנושאים בעיות תפקוד, תשוקה, אברסיה מינית, פגיעה וטאומה מינית, קשיים בעקבות מחלה, קשיים בעיקבות בעיות בזוגיות

קליניקה פרטית. טיפול מיני ליחידים וזוגות בנושאים בעיות תפקוד, תשוקה, אברסיה מינית, פגיעה וטאומה מינית, קשיים בעקבות מחלה, קשיים בעיקבות בעיות בזוגיות. הדרכת הורים בנושאי מיניות בריאה של ילדים. הרצאות וסדנאות.

מאמרים

חברות באגודות וארגונים

   

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד