תפריט נגישות
חיפוש

אודות

מרכז טיפולי מתקדם, שמעניק מענה כולל, איכותי ומקיף, במטרה להושיט יד למי שזקוק לסיוע רגשי – בלי בירוקרטיה, בלי תורי המתנה ארוכים, עם שמירה על סודיות רפואית וראייה כוללת של המטופל והעמדת צרכיו לנגד המטפלים לאורך כל הדרך.

המרכז מציע סיוע לילדים, בני נוער, מתבגרים בני 18-24, מבוגרים ובני גיל הזהב, ששרויים במצוקה רגשית וזקוקים לסיוע.

העיקרון המנחה במרכזי ME הוא מתן מעטפת, שתכלול, במידת הצורך, שילוב של מרכיבים טיפוליים, במטרה להביא להטבה במצבו של המטופל, ואף לחלץ אותו מהמצוקה בה הוא שרוי.

הגישה המקצועית של המרכזים היא אבחון הקושי הרגשי וטיפול כולל על ידי צוות מומחים, ביניהם פסיכיאטרים, פסיכולוגים מתחומים שונים הפועלים בגישות טיפוליות שונות, מרפאים בעיסוק ומטפלים בהבעה ויצירה, כולם אנשי מקצוע מומחים בתחומם ומוכרים על ידי הרשויות המקצועיות בישראל. רובם כיהנו בתפקידי מפתח בתחום בריאות הנפש בצבא וברפואה הציבורית.

הטיפולים ניתנים במרכזים מעוצבים, חדישים ונעימים באווירה מכילה, תומכת ודיסקרטית.

היזמית ומנכ"ל רשת מרכזי ME היא אילנית אופיר, עובדת סוציאלית ופסיכוטרפיסטית, שניהלה במשך מספר שנים את מערך בריאות הנפש במכבי שירותי בריאות, והיתה בין המובילים בקידום חקיקה, בקרה ופיתוח שירותים ציבוריים בתחום זה. אופיר היא שותפה במועצה הלאומית לבריאות הנפש, ובמועצה הלאומית לשיקום נכי נפש. לצד הקריירה הציבורית עסקה לאורך השנים בטיפול וליווי מטופלים בתהליכי התמודדות עם קשיים ומשברים.

מאמרים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד