תפריט נגישות
חיפוש

אודות

מטפלת ומדריכה מוסמכת בטיפול זוגי ומשפחתי, פסיכותרפיסטית, בעלת נסיון רב ב:

o טיפול בזוגות המתמודדים עם קונפליקטים ומשברים לאורך מעגל החיים. בפרט צברתי ניסיון בעבודה עם זוגות ב"פרק ב'" ובמשבר בעקבות בגידה.

o ייעוץ ותמיכה במשברי גירושין –. אני מלווה את המשפחה החל משלב ההחלטה על הגירושין, ועד התייצבות ושיקום התא המשפחתי החדש. העבודה מתבצעת עם אחד מבני הזוג, או שניהם ולעיתים גם עם ילדיהם. אני משמיעה את קולם של הילדים ומדריכה את ההורים באשר לצרכיהם, תומכת בהורים במשבר האישי ומסייעת להם לייצר הסדרי הורות מיטיבים.

o פסיכותרפיה, טיפול ביחידים, המתמודדים עם קשיים , בעקבות אירועי חיים ו/או שלב התפתחותי כגון קושי במציאת זוגיות , משברים זוגיים ומשפחתיים, מחלה אישית או של אדם קרוב, מוות במשפחה,

o הדרכת הורים- כיצד לנהוג בבעיות התנהגות וקשיים רגשיים של ילדים בכל הגילאים, "נורמטיבים" ובעלי צרכים מיוחדים. בתחום זה צברתי ניסיון בעבודה עם הורים לבוגרים פגועי נפש.

o טיפול במשפחות- הפונות עקב קשיים ביחסים בין ההורים לילדים, בין אחים או סימפטום של אחד הילדים.

o הדרכת אנשי מקצוע- על טיפול ועל הדרכה.

גישתי לטיפול

מבוססת על שילוב של הטיפול המערכתי-המתמקד במערכות היחסים הזוגיות והמשפחתיות ותחום הטיפול הפסיכודינימי-המתמקד בעולמו הפנימי של היחיד ובהשפעתו על חייו. בתוך שני התחומים העמקתי והתמקצעתי בגישות לטיפול פרטני וזוגי על פי פסיכולוגית העצמי וטיפול פסיכו דינמי ממוקד.

ה"אני המאמין שלי": כולנו חווים תיסכולים, קשיים ואובדנים בחיינו. רוב הזמן אנחנו מצליחים להתמודד עימם, באמצעות משאבינו האישים ותמיכה מסביבתנו. אבל לפעמים האירועים קשים ואנחנו מרגישים שלא נוכל להתמודד איתם בעצמנו או בעזרת משפחה וחברים. ואז פונים לטיפול. כמטפלת, אני מאמינה שתפקידי היא לעזור לאדם, לזוג או למשפחה הפונה להתמודד טוב יותר עם קשייו על ידי כך שאבין את החוויה שלהם, הגורמת להם לסבל. אני מאמינה ונוכחת כל פעם מחדש, שכאשר אנו זוכים לחוויה שרואים ומבינים אותנו, כבר קל לנו יותר לשאת את קשיינו. בנוסף, אני עוזרת למטופליי להבין איך הקשיים והתחושות במציאות העכשווית שלהם קשורים להיסטוריה האישית והייחודית של כל אחד מהם. מניסיוני , כאשר אנחנו מבינים את "ההגיון הפנימי, הייחודי שמפעיל אותנו" ולעיתים קרובות "תוקע אותנו" וגורם לנו לסבל בחיינו, אנחנו יכולים לשנות אותו ולהתמודד באופן טוב יותר עם מה שהחיים מזמנים.

השכלה אקדמאית והכשרה

B.A פסיכולוגיה, בהצטיינות

M.A עבודה סוציאלית., בהצטיינות

תוכנית לפסיכותרפיה זוגית – דינמית

השתלמויות בטיפול פרטני: גישת טיפול דינמי ממוקד, emdr לטיפול בטראומה, ועוד

השתלמויות בטיפול זוגי: אימגו , טיפול בבגידות, קורס מתקדם לטיפול זוגי ועוד

ניסיון מקצועי

טיפול פרטני, זוגי ומשפחתי והדרכת הורים בתחנות לטיפול זוגי ומשפחתי (בנתניה, בלב השרון)

ליווי משפחות בתהליכי גירושין כולל כתיבת חוות דעת (תסקירים)לביהמ"ש (עו"ס לעניין סידרי דין באגף הרווחה בנתניה.)

הדרכת מטפלים ועו"סים לעניין סידרי דין באגף הרווחה בנתניה ובמחלקת הרווחה באבן יהודה

פסיכותרפיה במרפאה לבריאות הנפש (בנתניה)

טיפול במשפחות חולי נפש (בעמותת אנוש)

פסיכותרפיה פרטנית, טיפול זוגי ומשפחתי, הדרכת הורים ולווי בגירושין בקליניקה פרטית.

חברות באגודות וארגונים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד