תפריט נגישות

אודות

עובדת סוציאלית קלינית בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית עם התמחות בטיפול בילדים ומתבגרים. מתמחה כיום בפסיכותרפיה אינטגרטיבית במרכז הבינתחומי בהרצליה.

אני מטפלת במתבגרים, חיילים, סטודנטים והורים בגישה פסיכו-דינמית אשר במהותה עובדת על היחסים בתוך חדר הטיפולים כאמצעי לריפוי וקבלה עצמית. מתמחה בהתאמת הטיפול למטופל ומשלבת טכניקות מעולמות טיפול שונים בהתאם לצרכי המטופל. 

אני מביאה איתי לחדר הטיפולים ניסיון רב בטיפול בסוגיות אופייניות למתבגרים וצעירים כגון:דימוי עצמי,  קשיים חברתיים, חרדה, דיכאון, קשיי ויסות ושליטה בכעסים, שימוש באלכוהול וגראס, התלבטות סביב נטיה מינית, הפרעות קשב וריכוז על היבטיהם השונים ועוד. 

במהלך השנים אני מלווה חיילים סביב גיוסם לצבא וקשיי הסתגלות במהלך השירות. השירות הצבאי מפגיש חלק מהמתבגרים עם אתגרים ומשימות התפתחותיות חדשות. קשיי הסתגלות למערכת ומצוקה רגשית מחייבים ערנות רבה ומצריכים ליווי רגשי מקצועי. מתוך הבנת החשיבות והרגישות הרבה, אני מעניקה טיפול מוזל לחיילים וחיילות בשירות סדיר ובשעות גמישות. 

לאחר השיחרור מהצבא/ שירות לאומי אני מתמחה במתן טיפול, ייעוץ והכוונה לצעירים סביב סוגיות של תעסוקה על היבטיה השונים ( כגון הכנה לראיון, התמודדות עם מעסיקים וכו), זוגיות בוגרת, נפרדות ועצמאות. אני מעניקה טיפול מוזל לסטודנטים בשעות גמישות. 

מניסיוני, הקשר עם הוריו של המתבגר חיוני להצלחת הטיפול. על כן , אני מאמינה בליווי של ההורים לצד הטיפול במתבגר. במצבים בהם המתבגר מסרב להגיע לטיפול או כבר ״שבע״ טיפולים, ניתן לסייע לו באמצעות הוריו ואני מתמחה במצבים מעין אלו. 

בשנים האחרונות אני מתמחה בטיפול בילד באמצעות הוריו בגישת ״אייכה״ ורואה תוצאות מרשימות על אף התנגדות הילד/מתבגר לטיפול דרך התמקמות אחרת של ההורים מולו. 

בהסמכתי אני מדריכת סטודנטים לעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת בר אילן ומדריכה בפועל סטודנטים המתמחים במתן טיפול פרטני בגישה פסיכו-דינמית. 

בשנים האחרונות בעלת קליניקה לטיפול במתבגרים, צעירים והורים בפתח תקווה. בקליניקה אני שמה דגש על עולמם של מתבגרים וצעירים בדרך לגיבוש זהות עצמית בשלה ובריאה.

מזה שני עשורים עובדת בשירות הציבורי בשירותים שונים בטיפול במתבגרים ומשפחות במצבי משבר; בפנימיה למתבגרים, כעובדת סוציאלית לחוק הנוער, קצינת מבחן לנוער בשירות המבחן , ביחידה טיפולית ברמת גן לנערים, צעירים והורים ובמרפאה לוויסות התנהגות ב״גהה״.

השכלה אקדמאית והכשרה

התמחות בלימודי פסיכותרפיה אינטגרטיבית- המרכז הבינתחומי הרצליה. 

תואר שני בעבודה סוציאלית- אוניברסיטת חיפה

תואר ראשון בעבודה סוציאלית - אוניברסיטת בר אילן

קורס בסיסי ומתקדם עו״ס לחוק הנוער- בי״ס המרכזי של משרד הרווחה. 

לימודי הסמכה להדרכת סטודנטים לעבודה סוציאלית בגישה פסיכו-דינמית. - אוניברסיטת בר אילן

לימודים להסמכה להדרכת הורים בגישת ״אייכה״ שלב 1

בשלבי הסמכה כיום להדרכת הורים בגישת ״אייכה״ שלב 2 

תואר ראשון במדעי ההתנהגות - המכללה האקדמית של ת״א- יפו

ניסיון מקצועי

טיפול רגשי פרטני וקבוצתי למתבגרים בפנימיית ״הדסה נעורים״ השייכת ל״עליית הנוער״.

עובדת סוציאלית לחוק הנוער בתל אביב: עבודה עם משפחות סביב מצבי סיכון ומשבר. 

קצינת מבחן לנוער: טיפול פרטני וקבוצתי עם מתבגרים והורים סביב מצבי סיכון ומשבר, הנחיית קבוצת שליטה בכעסים וויסות רגשי, הדרכת הורים. 

עובדת סוציאלית ביחידת נוער וצעירים ברמת גן: טיפול פרטני וקבוצתי במתבגרים והורים על רקע סוגיות אופייניות לגיל ההתבגרות, הדרכת הורים, טיפול קבוצתי סביב רכישת מיומנויות חברתיות וויסות רגשי והתנהגותי. הכנה לקראת גיוס לצבא וליווי סביב קשיי הסתגלות במהלך השירות הצבאי. 

טיפול רגשי, ייעוץ והכוונה לצעירים לאחר צבא/שירות לאומי סביב סוגיות של בחירת מקצוע, לימודים אקדמאיים, זוגיות ועצמאות. 

מרפאה לויסות התנהגות ״גהה״- הדרכת הורים לילדים הסובלים מהפרעות התנהגות וקשב וריכוז . 

מטפלת במרכז ״אייכה״: הדרכת הורים בגישת ״אייכה״ להורים לילדים/מתבגרים אשר מסיבות שונות אינם יכולים/ רוצים להגיע לטיפול פרטני .מתן הכיוון והסיוע לילד/מתבגר נעשה באמצעות ההורה. 

הדרכה מקצועית

בוגרת קורס הדרכת סטודנטים מטעם אוניברסיטת בר אילן ומדריכה סטודנטים לעבודה סוציאלית ומטפלים בתחילת דרכם  לטיפול בגישה פסיכו- דינמית

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד