תפריט נגישות

אודות

שמי ענת ואני פסיכותרפיסטית פסיכודינמית, מטפלת במתבגרות.ים ומבוגרות.ים המתמודדות.ים עם אבל ואובדן, תחושות של ריקנות; חוסר ערך וחוסר משמעות, דכאון, התמכרויות, קשיי הסתגלות למסגרות חדשות - בכללן הסתגלות לשירות צבאי, קונפליקטים בזוגיות ובקשרים חברתיים. מטפלת בהורות, בשלבים שונים בחיים, ומדריכה מטפלות.ים באמצעות אומנויות ובתהליך הסמכה להדרכת פסיכותרפיסטיות.ים.

מאמינה כי כל אדם יודע.ת עמוק בפנים מה נכון עבורה.ו ומה הוא/היא צריך.כה; אך לעיתים המפגש בין משאלות אלה והעולם החיצוני, מייצר קונפליקטים שנדמה שאין להם פתרון. הטיפול עוסק בהבנת הקונפליקטים, בהתבוננות בתימות שהם מעלים ובחיפוש הדרך לחיות בצורה הקרובה ביותר ל"עצמי". כל אלה מתקיימים מתוך הקשבה וכבוד עמוקים למטופל.ת ולאמת שהוא/היא מביא.ה אל החדר.

השכלה אקדמאית והכשרה

פסיכותראפיה פסיכודינמית, ביה"ס לפסיכותראפיה, החוג לעבודה סוציאלית, אונ' ת"א.

תואר שני בטיפול באמצעות אומנויות, לסלי קולג', נתניה.

תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך, אונ' חיפה.

מדריכת מטפלות באמצעות אומנויות, מס' מדריכה 1150, י.ה.ת בתהליך הסמכה להדרכת פסיכותראפיה, ביה"ס לפסיכותראפיה, החוג לעבודה סוציאלית, אונ' ת"א.

ניסיון מקצועי

בעלת ניסיון רב, של מעל עשרים שנה, בטיפול במגוון קשיים ומצבים הן בשירות הציבורי והן בקליניקה, בהתמודדות עם דכאון, התמכרויות, קשיי הסתגלות ובדידות. ניסיון רב בעבודה על הורות ובהדרכת מטפלות.ים.

חברות באגודות וארגונים

   

הדרכה מקצועית

בעלת ניסיון רב בהדרכת מטפלים במתכונת פרטנית, בצמד ובקבוצה.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד