תפריט נגישות
עידן בן סימון

עידן בן סימון

כתובת: שדרות אשכול 16 דירה 11, שכונת רמת אשכול , ירושלים
כתובת נוספת:  517, תקוע
שפות: עברית
:צור קשר עם המטפל
חייג למטפל/ת
idandan99@gmail.com
שלח הודעה למטפל/ת

אודות

שמי עידן, נשוי ואב ל- 3,

עוסק בטיפול פסיכודינאמי (בגישתו של יונג) ובעל תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית.

לפני כ- 15 שנה חזרתי בתשובה ונחשפתי למפגש מרתק בין תכני העולם הנפשי כפי שמציעה האקדמיה לבין העולם הנפשי היהודי דרך החסידות.

אני עוסק ביחסי הגומלין בין מסע הנפש הפרטי שלי לבין תהליכי ריפוי והתרחבות התודעה אצל מטופליי וזוכה להצטרף למסעותיהם הבלתי רגילים והייחודיים אל עבר המימוש העצמי. אני לומד עד כמה חשובה הצניעות, להיות תלמיד של מטופליי, להאזין בקשב רב לנפשותיהם הכנות שמבקשות מזור ולא לדעת הכל. מאמין שב'מסע הגיבור' של כל אחד מאיתנו יש עליות וירידות, דברים שהחברה דורשת שנשיג המתנגשים לעתים עם משאלות אישיות חבויות, כל זאת לצד התמודדות והכרה בנסיבות החיים הייחודיות של כל אחד, גילויים אדירים לצד תובנות מתלטלות שמתבררות.

לכל אלו אני מבקש להתמסר במסע המשותף עם המטופל  

השכלה אקדמאית והכשרה

B.A פסיכולוגיה קרימינולוגה

B.A עבודה סוציאלית

M.A עבודה סוציאלית קלינית עם התמחות בטראומה ומשבר

שנה 3 מתוך 3 בלימודי פסיכותרפיה אנליטית של יונג באוניברסיטת בר אילן

ניסיון מקצועי

טיפול נפשי פסיכודינמי במסגרות של בריאות הנפש בירושלים (מגזר חרדי), פסיכותרפיה לבני נוער בבתי ספר תיכון, בשנים האחרונות מטפל במבוגרים ובני נוער ביחידה להתמכרויות בגוש עציון- התמקדות בסמים ואלכוהול, פורנוגרפיה והימורים, בנוסף להדרכת הורים למתבגרים.

בשנתיים האחרונות מטפל במבוגרים ובני נוער, דתיים וחילונים כאחד בקליניקה פרטית בגישה פסיכודינמית יונגיאנית, טיפול המשלב עבודה עם חלומות. מקבל בירושלים ובגוש עציון (כפר- אלדד). (כמובן שעובד גם עם המגזר החרדי).

תחומי הטיפול- דיכאון, חרדה, התמכרויות מגוונות, מצבי משבר, אבל ושכול, ייעוץ להורים למתבגרים, פוסט טראומה על רקע צבאי, מחלות נפש.

הדרכה מקצועית

-מודרך מקצועית אצל פסיכואנליטיקאי בכיר (שעה שבועית)

- עובר אנליזה אישית אצל פסיכואנליטיקאי בכיר (טיפול שבועי)

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד