תפריט נגישות

אודות

מרכז נפגשים - טיפול בקבוצה לילדים ונוער, קבוצות לחיזוק מיומנויות חברתיות. 

מרכז נפגשים הוקם במטרה לעזור לילדים עם קשיים חברתיים. אנחנו עוזרים להם ללמוד להשתלב, להעלות את הערך העצמי שלהם, ולחזק כישורים חברתיים. 

הקונספט הטיפולי במרכז נפגשים מתמקד בטיפול הקבוצתי.

אנחנו מאמינים כי המקום הנכון לעבוד על קושי חברתי של ילד הוא בקבוצה יחד עם ילדים נוספים. בעזרת הטיפול הקבוצתי הילד לומד כיצד לבטא את עצמו בקבוצת השווים, וכך הוא רוכש כלים ומיומנויות כדי לממש את יכולותיו. ליבת הפעילות הטיפולית עושה שימוש במשחק כגורם מרגיע ומווסת, ומאפשרת לילדים חוויה של הנאה וכייף תוך כדי הטיפול בזמן אמת. 

טיפול קבוצתי להקניית וחיזוק כישורים חברתיים

טיפול בקבוצות קטנות, לפי גילאים, מגילאי גן ועד בני נוער

טיפול באמצעות אומנויות

טיפול רגשי לילדים

הדרכת הורים 

הצוות המקצועי של מרכז נפגשים מורכב ממטפלים מוסמכים בעלי ניסיון רב בטיפול קבוצתי לילדים ובני נוער. 


בנימה אישית...

היי, שמי ניצן, בעלים ומנהלת של מרכז נפגשים - מרכז טיפולי לילדים עם קשיים רגשיים וחברתיים.

אני אמא גאה לשלושה ילדים (בוגרים) שהתמודדו במהלך השנים עם קשיי קשב וריכוז, היפראקטיביות ובעיות בוויסות חושי. ליוויתי אותם בדרך המאתגרת ואני מכירה את הקשיים מקרוב. שנים רבות עוסקת בחינוך, הנחיית קבוצות והדרכת הורים. 

הקמתי את מרכז נפגשים עם תשוקה גדולה לעזור לילדים שחווים קשיים רגשיים וחברתיים. המטרה שירגישו בטוחים בעצמם ובעלי ערך עצמי גבוה. אני מרגישה סיפוק גדול כשאני מלווה הורים שמגדלים ילדים מאתגרים, רגישים, שבכל יום חווים תסכולים וקושי. אני עושה מאמץ לגייס את ההורים לתהליך משותף של הכלה ותמיכה בילדים ובעיקר כדי לתת תקווה שעם עבודה קשה התוצאות לא מאחרות לבוא, ובגדול. 

מאמרים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד