תפריט נגישות

אודות

טיפול נפשי הוא הזמנה למסע פנימי למימוש הפוטנציאל האישי ולהיחלצות ממצבי תקיעות ומשבר. אני מאמינה ברוח האדם וביכולת שלנו להתפתח, להשתנות ולהתחדש בכל גיל ובכל מצב. כמאמר הדלאי לאמה "פצע הוא הזדמנות לריפוי".

מסע טיפולי מאפשר מבט חוקר פנימה בהתמודדויות החיים, ומזמין להתבוננות מחדש על מה שנדמה כטבע שלנו- "ככה אני". אני רואה בקשר הטיפולי הזדמנות לפתור בעיות חיים אמיתיות ומכאיבות בהווה, וגם כהזדמנות לריפוי פצעי העבר. עם הקשר הטיפולי ובאמצעותו, מתאפשרים שינויים המובילים לאיכות חיים מיטבית. 

בהכשרתי הבסיסית אני מטפלת באמצעות אמנות בגישה פסיכודינמית. הטיפול באמצעות אמנות הוא אופן טיפול המאפשר מגע עם תכנים לא מודעים באמצעות מבע אמנותי. המבט המשותף על התוצר האמנותי מאפשר שיח ועיבוד של תכנים אלה באופן מילולי, רגשי וקוגניטיבי.

אני מאמינה כי לצורך גיוס מוטיבציה ומשאבי נפש לתהליך טיפולי יש צורך  בהבנת והסכמה על מוקד הטיפול. המוקד הטיפולי, הדבר אותו רוצים לשנות הוא בד"כ כאב או קושי מתמשך. כדי למקד ולשכלל את יכולותי בטיפול ממקוד אני משתלמת בימים אלה בפסיכותרפיה ממוקדת בביה"ס ישומים קליניים. בנוסף לכך אני רוכשת כלים ומתמקצעת בלימודי ליבה של טיפול דינמי מואץ ממוקד חוויה (EDT). גישה זו מאפשרת שינויים מהירים ומרחיקי לכת באופן יחסי. גישה זו אינטגרטיבית ביסודה ומשלבת הבנות והתערבויות דינמיות עם כלים קוגניטיביים התנהגותיים (CBT) ועבודה בדמיון.

התמחות שרכשתי בשנים של עבודה במחלקה סגורה לגברים ובמרפאות החוץ במרכז המאוחד לבריאות הנפש בבאר יעקב, היא עבודה עם מצבי דיכאון וחרדה, אבל ואובדן, פוסט טראומה, פוסט טראומה מורכבת, הפרעות אישיות, משברי חיים, אובדנות והפרעות אכילה. 

אני מאמינה  שלעולם לא מאוחר לשנות ולהיטיב את איכות החיים, את תחושת העצמי, ואת מערכות היחסים בחיינו.

אני מזמינה אתכם למסע משותף לקראת איכות חיים טובה יותר שבה נמצא פתרונות לבעיות מעיקות וגם נרפא פצעים ישנים וזאת כדי לסייע לכל אחד ואחת מכם להוציא את שאיפותיכם מן הכוח אל הפועל.

השכלה אקדמאית והכשרה

לימודים בביה"ס לפסיכותרפיה ממוקדת "ישומים קליניים" במודיעין.

לימודים ב "הגל החדש בפסיכותרפיה" במרכז הבינתחומי הרצליה. (2019-2020)

לימודים בתוכנית הליבה להכשרת מטפלים בגישת EDT, טיפול דינמי מואץ ממוקד חוויה אצל דר פרוצ'יו אוסימו.

MA בתרפיה באמצעות אמנות חזותית בהצטיינות. ובוגרת תכנית הכשרה מתקדמת למטפלים במכללת דוד ילין.

BA במדעי ההתנהגות וקרימינולוגיה בהצטיינות. המכללה למנהל.

ניסיון מקצועי

"עמך" אשדוד: מטפלת בילדים, בנוער ובניצולי שואה. טיפול פרטני ב"נוהל חרדה" - טיפול ממוקד סימפטומים של טראומה לתושבי הדרום.

מטפלת באמנות באופן פרטני וקבוצתי במרכז לבריאות הנפש באר יעקב: מרפאת חוץ פסיכוגריאטרית; מחלקה א', מחלקת גברים סגורה; "לצידך" מחלקה לptsd והפרעות אכילה.

מטפלת באמנות באופן פרטני וקבוצתי בתיכון באר טוביה: עבודה עם ילדי שילוב יחידני עם רקעים שונים: פסיכיאטרי, תסמונות רפואיות והפרעות פסיכיאטריות. עבודה עם ילדי כיתות קטנות על רקע רגשי ולקויות למידה.

במסגרת ההכשרה המעשית בלימודי תואר שני בטיפול באמנות:

                     ביה"ס "סביון" בר"ג  לילדים בעלי הפרעות התנהגות.

מרפאת חוץ פסיכוגריאטרית במרכז לבריאות הנפש באר יעקב.

                     מחלקה א', מחלקת גברים סגורה, במרכז לבריאות הנפש באר יעקב.

                      טיפול באמנות לילדים בגילאי 6-12 בביה"ס "רמות ויצמן", יבנה.

חברות באגודות וארגונים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד