תפריט נגישות

אודות

מטפלת רגשית, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית M.S.W (מ.ר. 38736), עוסקת בטיפול נפשי בקליניקה פרטית באשקלון ובמסגרות ציבוריות לבריאות הנפש. מטפלת בבוגרים מגילאי 18 ומעלה המתמודדים עם משברי חיים, סובלים מקושי או מצוקה נפשית.

אני מטפלת בגישה אינטגרטיבית המשלבת בין שיטות שונות (פסיכודינאמית, קוגניטיבית-התנהגותית, ממוקדות גוף-רגש, מיינדפולנס) ומתאימה כלים ממוקדים לפי צרכי המטופל.ת.

מניסיוני הרב, אני מאמינה ביכולתו של טיפול נפשי לייצר שינוי, לסייע בהתמודדות עם קשיים ולספק למטופל.ת מקום להתגלמות חוזקות פנימיים וקרקע לצמיחה והתפתחות אישית. כל זאת בתוך סביבה מכילה ולא שיפוטית ומתוך הקשר הטיפולי הבטוח שנרקם בטיפול.

אני רואה בטיפול תהליך עמוק הכולל עבודה משותפת ומאפשר למטופל.ת מרחב להתבוננות פנימה, מתוכו ניתן לצאת לדרך של חיפוש משמעות, שיפור איכות החיים והרחבה של מידות החופש והבחירה האישית.   

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר שני M.S.W בעבודה סוציאלית קלינית, אוני' ת"א

לימודי טיפול בשיטת "סכמה תרפיה", בי"ס ללימודי C.B.T

הכשרה ב"טיפול קצר מועד", מכון ת.ל.מ

טיפול בגישת ACT (תרפיית קבלה ומחויבות)

לימודי מיינדפולנס ופסיכולוגיה בודהיסטית, מכון מפרשים

טיפול בטראומה מינית וטראומה מורכבת, אוני' ת"א

ניסיון מקצועי

במהלך שנות עבודתי במסגרות טיפוליות מגוונות, כגון מרפאה פסיכיאטרית למבוגרים במרכז לבריאות הנפש יפו, בי"ח שלוותה ומסגרות בתחום השיקום בבריאות הנפש, צברתי ניסיון בעבודה עם אנשים המצויים במצבי חיים שונים כשברקע טווח רחב של משברים רגשיים, גופניים, תפקודיים.

ליצירת קשר:
052-6349959

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד