תפריט נגישות

אודות

שמי יונתן, לאורך השנים אני מלווה בוגרים צעירים (18-35) בעבודה טיפולית משמעותית סביב קשיים רגשיים שונים, חיפוש עצמי, תחושת תקיעות, התמודדות עם מצבי משבר, דיכאון וחרדה ועוד. צברתי ניסיון רב בעבודה עם קהילת הלהט"ב במגוון רחב של התמודדויות וקשיים, כגון יציאה מהארון, תהליך התאמה מגדרית, זוגיות וקושי במציאת זוגיות, מחלות מין ו HIV ועוד.

אני עובד בגישה דינמית, בתהליך של התבוננות פנימית בליווי מקצועי. מטרת הטיפול היא להביא לשינוי משמעותי, להקלה בתחושת הסבל ולתחושת משמעות אמיתית בחיים. הטיפול מותאם לצרכים הרגשיים ולקצב האישי של כל אחד.ת, מתוך עמדה של כבוד, הקשבה ואמפתיה.    

הקליניקה שלי ממוקמת בגבעתיים, באזור שקט עם חניה (כחול לבן) וסמוך לרחוב ראשי לבאים.ות בתחבורה ציבורית. 

השכלה אקדמאית והכשרה

לימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכודינמית (תלת-שנתי), אוניברסיטת תל אביב

MSW - תואר שני בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב

הדרכה בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב

פרסומים אקדמיים

Peled, E., Shilo, G., Marton Marom, Y. et al. The Attitudes Toward Men Who Pay for Sex Scale: Development and Preliminary Validation. Arch Sex Behav 49, 3075–3087 (2020). https://doi.org/10.1007/s10508-020-01668-0

גור, י., לוין-רוטברג, ט., מרטון, י. ועייק, א. (2012). זנות בישראל תמונת מצב עדכנית: תמונת מצב הזנות ומצבן של נשים בזנות מנקודת המבט של עובדות המרפאה הניידת לנשים בזנות של מרפאת לוינסקי. בתוך ע. וימובסקי וט. תמיר (עורכות). נשים בישראל - בין תיאוריה ומציאות: מגמות, שינויים ונתונים (עמ' 422-432). ישראל: שדולת הנשים בישראל.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד