תפריט נגישות

אודות

שמי יובל רחלי ואני מתמחה בפסיכולוגיה קלינית. במהלך שנות עבודתי, זכיתי לטפל במגוון מטופלים, הסובלים מקשיים שונים, וללמוד מהם. חוויתי איתם מקרוב התמודדות עם שינויים ומשברים, בעיות בזהות, התמודדות עם צמתי החלטה אישיים ומשפחתיים, דיכאון וחרדה.

צברתי ניסיון בטיפול הפנימייתי במסגרתו טיפלתי במתבגרים במצבי חיים משבריים, הדרכתי את הצוותים במקום והנחתי קבוצות טיפוליות. עסקתי במחקר, אבחון וטיפול אינטרנטי לחרדה חברתית ועבדתי רבות עם נוער ומבוגרים על הרצף האוטיסטי.

פגשתי אנשים שביקשו לעשות שינוי - למצוא נחמה והקלה. שחיפשו להפיג תחושת בדידות וכאב. באמונתם ובחירתם בדרך הטיפולית, איפשרו לי את הזכות ללוות אותם ולסייע להם להתמודד עם מציאות חייהם טוב יותר.
לא קל לפנות לטיפול, ודרוש אומץ (וכאב נפשי) כדי להכיר בקושי ולהסכים להיעזר ולגעת בדברים. יש דברים שאנחנו מחביאים אפילו מעצמנו.. . "זהו עונג להתחבא, אך אסון לא להימצא" (וויניקוט)

לרוב, קיימת מצוקה מוגדרת יחסית שמובילה לטיפול, ובפעמים אחרות, יכולה להיות חוויה מטרידה או מכאיבה שאינה מובנית לנו. בטיפול, נוכל יחד להבין את הדברים ולהתמודד עימם.

אני רואה טיפול כהזדמנות למפגש ייחודי, קרוב ואותנטי בין שני אנשים, במטרה לספק קשר שמתוכו יהיה אפשר לחשוב ולבחון, להרגיש ולבדוק ולבסוף גם לבצע שינוי מהותי, ברמה הרגשית, הפרקטית והתפקודית, בעולם הפנימי והחיצוני.
החינוך וההתנסויות שצברתי השפיעו על תפיסתי הטיפולית שכוללת בין היתר ראייה מערכתית ואינטגרטיבית, כחלק בלתי נפרד מהטיפול הפרטני.

מזמינה אותך לעשות את הצעד הראשון ולפנות לשיחת התייעצות ראשונית.

השכלה אקדמאית והכשרה

.B.A - בהצטיינות בפסיכולוגיה ובביולוגיה, אוניברסיטת חיפה

.M.A - בהצטיינות יתרה בפסיכולוגיה קלינית, מגמת טווח החיים, אוניברסיטת חיפה

ניסיון מקצועי* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד