תפריט נגישות

אודות

שמי הדר ואני פסיכולוגית לאחר התמחות קלינית. במהלך שנות העבודה שלי צברתי ניסיון רב ומגוון בעבודה עם נוער ומבוגרים. טיפלתי באנשים שחוו משברי חיים, קשיים בזוגיות, התמודדו עם אבל, חוו טראומה, סבלו מדיכאון, חרדה, בדידות ועוד.

אנשים שמתלבטים אם לפנות לטיפול, בדרך כלל סובלים ממצוקה, חווים קושי וכאב. אחרים מרגישים שהם פועלים על "אוטומט", לא מרוצים מחייהם ומרגישים צורך בשינוי. טיפול פסיכולוגי הוא הזדמנות ללמוד על עצמנו, לגעת באזורים נסתרים יותר של הנפש ולהיות בתהליך של חקירה וסקרנות לגבי מי אנחנו ואיך אנו פועלים. אני מאמינה שבתהליך שכזה יש הזמנות לריפוי, לצמיחה ולשינוי. על פי תפיסתי הבסיס לכל טיפול פסיכולוגי הוא מפגש אנושי בין שני אנשים, דרכו מתאפשר תהליך השינוי ובאמצעותו נחשפים דפוסי החשיבה והתנהגות שלנו, הפחדים וההגנות.

לעיתים הפניה לטיפול קשה בפני עצמה. פעמים רבות עולים חששות וספקות. תחושות אלו אנושיות ומובנות, לא קל לעשות שינוי, להתחיל משהו חדש. למרות הקושי הכרוך בפנייה לעזרה, אני מזמינה אותך לפנות. אפשר להתחיל בשיחת טלפון ולהתייעץ.

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר ראשון- BA פסיכולוגיה וחינוך, אוניברסיטת בן גוריון. הצטיינות יתרה.

תואר שני- MA פסיכולוגיה, המרכז האקדמי רופין. הצטיינות יתרה.

ניסיון מקצועי

2021- "הדספייס"- מרכז טיפול נפשי לצעירים בגילאי 12-25. טיפולים קצרי מועד המשלבים גישה דינאמית לצד גישות קוגניטיביות התנהגותיות.

2018 ועד היום- מכון טריאסט שריג. טיפול במבוגרים ובפרט באוכלוסיית המבוגרים הצעירים (20-35), הלומדים במכללה למנהל.

2020-2021- המרכז לבריאות הנפש 'שלוותה', מחלקה פתוחה המתמחה בטיפול בדיכאון, פוסט-טראומה ומשברי חיים.

2017-2018- מכון שקד. טיפול בילדים, נוער ומבוגרים, במסגרת פרטנית וקבוצתית.

2016-2018- מכון 'הכל בראש'- טיפול אינטגרטיבי המשלב כלים מעולם הCBT וממוקד באכילה רגשית.

2014-2016- המרכז לבריאות הנפש 'שלוותה', מרפאת מבוגרים.

פרסומים אקדמיים

Youngmann, R., Bachner-Melman, R., Lev-Ari, L., Tzur, H., Hileli, R., & Lurie, I. (2021). Trauma, post-traumatic stress disorder, and mental health care of asylum seekers. International journal of environmental research and public health, 18(20), 10661.

מאמרים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד