תפריט נגישות
חיפוש

אודותי

שמי דנה כץ, פסיכולוגית בהתמחות קלינית. במידה ואתם בתהליך של חיפוש של טיפול או הכוונה עבורכם או עבור אדם קרוב, אז אוכל להציע את שירותי. אני בעלת קליניקה פרטית בתל אביב לטיפול פסיכולוגי עבור מבוגרים, מתבגרים, ילדים והדרכת הורים.

אני מתבססת בעיקר על הגישה הדינאמית על כל גווניה, אך משלבת שיטות טיפול שונות לפי הצורך העולה. יש לי ניסיון עם מגוון רחב של אוכלוסיות ומצבי חיים. במקביל לקליניקה אני עובדת בעמותת רקפת, אשר מלווה נערים ונערות עם חרדה חברתית וביישנות. כמו כן, אני בעלת עסק להכנה לראיונות עבודה ולימודים מתקדמים.

על אף שלרוב נפנה לקבל תמיכה חיצונית בעת משבר, אני מאמינה שהמפגש הטיפולי הוא גם הדרך שלנו לפתח הכרות עם עצמנו ולתחזק את הנפש שלנו ולדאוג לה, כפי שאנו יודעים שחשוב לעשות לגוף שלנו. ההצלחה של הטיפול תלויה במגוון רחב של גורמים שבראשם עומד הקשר הטיפולי ועליו אני שמה את הדגש, לצד מענה למשבר בגינו נעשתה פניה לטיפול.

אני מטפלת במגוון הפרעות ומצוקות, בין הייתר בהפרעות חרדה, פוסט טראומה ו-OCD (הפרעה אובססיבית- קומפולסיבית), דיכאון ושינויי מצב רוח, משברי חיים המזמנים התמודדות למול שינויים, פרידות ואובדנים, הפרעות אכילה, התמודדות עם תהליכי יציאה מהארון, לחצים שונים בחיי היומיום, דימוי עצמי, ביקורת עצמית, מערכות יחסים מורכבות ועוד.

השכלה אקדמאית והכשרה

- תואר ראשון בפסיכולוגיה ותיאטרון מאוניברסיטת תל אביב

- תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מהמרכז הבינתחומי הרצליה

הכשרה מקצועית:

- קליניקה ציבורית במרכז הבינתחומי הרצליה

- מחלקת יום בבית חולים לבריאות הנפש ״שלוותה״

התמחות:

- פנימיה פוסט אשפוזית לבני נוער ״נווה צאלים"

ניסיון מקצועי

- מרפאה ציבורית לטיפול פסיכולוגי, המרכז הבינתחומי

- המחלקה לאשפוז יום מבוגרים בבית החולים ״שלוותה״

- פנימיה פוסט אשפוזית ״נווה צאלים״

- מכון ״כישורים״ – לטיפול קבוצתי במיומנויות חברתיות

- עמותת ״רקפת״- חרדה חברתית וביישנות בקרב בני נוער

- קליניקה פרטית 

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד