תפריט נגישות

אודות

הרקע שלי הוא בעיקר בתחום הפסיכולוגיה הקלאסית ועולם הטיפול הממוקד על גווניו (CBT, טיפול נראטיבי ועוד), ועם זאת יש לי ידע עשיר בפסיכותרפיה בודהיסטית, ובפסיכותרפיה גופנית.

כלים אלו מרחיבים את הסתכלותי, ואת התייחסותי למטופל, בהתאם לצרכיו. דרך השקפות אלו אני מסייע למטופל להבין מהם התכנים האישיים והקונפליקטים איתם הוא מתמודד, כיצד נוצרו דפוסים חזרתיים שונים. ביחד אנחנו מנסים למצוא דרכי הסתכלות ופעולה חדשות שיכולות לסייע לו.
אני מאמין שכבני אדם כולנו מכירים את מגוון התחושות והמצבים, גם אם רק לרגעים. בהתאם לכך אני מנכיח בטיפול את ההיבטים האנושיים של תופעות אלו על מנת להפחית שיפוטיות עצמית המתלווה לרוב לציפיותינו להתגבר על תכנים שחוזרים על עצמם, ופוגעת במאמצינו ובכוחות הנפש שלנו.

בטיפול במתבגרים אני עובד גם עם ההורים, לעיתים בפגישות משותפות עם הנער/ה, ככל שמפגש כזה נכון מקצועית ומתאים לשני הצדדים. השילוב של ההורה כחלק מרכזי בטיפול תורם להאצת התקדמות הטיפול. בעבודה עם ההורים אני שם דגש על העברת האחריות לנער, לחיזוק עצמאיותו ובטחונו העצמי, בהתאם למצבו.

בהדרכת הורים / טיפול בהורות אני נע על הרצף שבין עולמו הפנימי של ההורה, וההורות אותה חווה כילד, אשר מעצבים את תפיסות ההורות שלו, ובין צרכיו העכשוויים של ילדיו, תוך הדרכה ליישום כלים שימושיים כהורה.

מוזמנים לפנות אלי טלפונית או לשלוח לי הודעה בוואטסאפ כאן

השכלה אקדמאית והכשרה

b.sc -ביולוגיה ופסיכולוגיה בהצטיינות - אוניברסיטת חיפה

M.A פסיכולוגיה קלינית - האוניברסיטה העברית

מומחה בפסיכולוגיה חינוכית

קורסים והשתלמויות שונות בCBT

קורסים והשתלמויות בטיפול נראטיבי, טיפול ממוקד, פסיכותרפיה בודהיסטית, פסיכודרמה, לקויות למידה, טיפול בהורות והדרכת הורים.

הכשרה דו שנתית לטיפול בנשימה מעגלית וביו-אנרגיה.

מעל 10 שנות טיפול יחידני למתבגרים, מבוגרים צעירים, ומשפחות, במגוון קשיים.

ניסיון מקצועי

עשור של עבודה בקליניקה פרטית סביב מגוון קשיים.

עבודה בפנימיות לנוער, בייעוץ לצוותי חינוך בבתי ספר, גנים ומעונות.

טיפולים פסיכולוגיים בשירותי הייעוץ לסטודנט באוניברסיטה העברית.

טיפולים בנשימה מעגלית ביחידים ולקבוצות.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד