תפריט נגישות

אודות

מאז היותי ילדה עסקתי ביצירה בחומר. אני זוכרת את המרקמים, את הריחות, את התחושות, את הפעולות. עם בגרותי ידעתי שאני רוצה להמשיך להחזיק את היצירה בחיי. לימדתי אמנות תקופה קצרה אבל הרגשתי שמשהו חסר - ההבנה של התהליכים הנפשיים השלובים בתהליכי היצירה. מכאן הגעתי לתחום הטיפול באמנות.     

במהלך שנות הכשרתי ועבודתי רכשתי ניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיות שונות. עבדתי עם נשים נפגעות טראומה מינית ביחידה לנפגעות אלימות מינית במרכז לבריאות הנפש כפר שאול וב-'בית אלה' -חלופה אשפוזית לנשים נפגעות אלימות מינית. הרחבתי את הכשרתי בעבודה עם אוכלוסיית בריאות הנפש במסגרת מחלקה אשפוזית במרכז לבריאות הנפש לב השרון וצברתי ניסיון עם בני ובנות נוער בבית ספר תיכון לנוער המתמודד עם הפרעות נפשיות שונות.  

אני מאמינה שאירועי החיים שאנו חווים מעצבים והופכים אותנו להיות מי שאנחנו. אירועי החיים שלי הובילו אותי להתמקד בטיפול בנשים ונערות המתמודדות עם קשיים שונים בחייהן, ללוות אותן, לחשוב איתן, להיות איתן ביצירה האישית שלהן.   

אני מזמינה אתכן לצאת עימי למסע של סקרנות וחקירה. להעניק לעצמכן רגעים של שקט, עשייה והתבוננות פנימה, בסטודיו כפרי, שקט ונעים. 

*הקליניקה ממוקמת בגבעת ח"ן (צמוד לרעננה והוד השרון)

השכלה אקדמאית והכשרה

MA בטיפול באמנות חזותית

B.Ed בחינוך ואמנות ותעודת הוראה

ניסיון מקצועי

קליניקה פרטית - גבעת ח"ן

מרכז מעיין - מרכז רב תחומי לטיפול בטראומה מינית, ת"א

מרכז 'אורה' - לטיפול בנשים ונערות, הרצליה

תיכון לנוער עם הפרעות נפשיות - בית אקשטיין

'בית אלה' - חלופה אשפוזית לנפגעות אלימות מינית

הנחיית קבוצות בפנימייה

הוסטל לנערות בסיכון

מרכז לבריאות הנפש 'לב השרון' - מחלקה פתוחה מעורבת, פרדסייה

מרכז לבריאות הנפש 'כפר שאול' - היחידה לנפגעות אלימות מינית, ירושלים

חברות באגודות וארגונים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד