תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י אנונימי ב - 14/01/2023 13:49:56

נשוי באושר, אב לילדים, הכל נפלא, האינטימיות פורחת, אבל יש את ליאת (שם בדוי) בעבודה, משרד ליד, מזה שנים, כשתחושת הרצון להיות חשוב לה ובסביבתה ולדבר איתה הפכה להיות אובססיבית.

בבוקר אני מתלבש יפה בגללה, מנסה למצוא תירוץ להיות בסביבתה, היא מהסוג שלטעמי ודומה מאוד באופי לאשתי. אני מלפש ומנסה למצוא נושאים לדבר איתה בווטסאפ, מנסה לארגן מפגשים חברתיים בעבודה רק כדי שגם היא תבוא, מעלה סטורי רק כדי לראות שהיא צפתה, מנסה להתקרב והיחסים שלי איתה מצויינים, יש לי חשד שגם היא הייתה בקראש עליי, אבל נזהרת להתקרב בכל צורה... שנינו אוהבים את המשפחות ואני בכלל לא בטוח שאני רוצה אותה מסיבות מיניות, יותר מעין רצון לדעת שכבשתי, שאני חשוב לה, לקבל ממנה מחמאות (שהיא תמיד נוהגת לתת והמון), כל רכב כמו שלה שעובר אני מחפש לראות אם היא שם, לא מפסיק לרגע לחשוב עליה וזה משגע אותי.

אני לא מפסיק לחשוב עליה, להתגעגע ומרגיש שהלב שלי שבור. לאחרונה זה החמיר.
    כשהיא הייתה בחופשת לידה זה עבר, כשהיא חזרה זה חזר ובענק.

לא יכול לעזוב את מקום העבודה...

מה עושים???!!!!

מרגיש שזה משפיע עליי בריאותית.

תשובה: לא מצליח להפסיק לחשוב עליה, הצילו
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 15/01/2023 20:57:30

שלום לך.

דבקות בקשר לא ממומש ועיסוק מוגבר בו מבטאים בדרך כלל תוכן נפשי שעדיין אינו מנוסח וברור דיו: חוסר שביעות רצון באספקט מסוים של החיים, קוי להתמודד עם קונפליקט משפחתי/זוגי, תחושות תקיעות, כמיהה לחוויה נפשית מסוימת אשר נדמה שרק אותה אישה מיוחלת יכולה לספק וכן הלאה. לכן, ומאחר ואתה מתאר מצב ממושך הגורם לך תסכול רב, מליצה לפנות לטיפול פסיכולוגי בגישה פסיכודינמית בו תוכל לחקור, לעבד ולהבין את משמעות הכמיהה שאתה מתאר. בד"כ, ההבנה מביאה איתה הקלה ושחרור, ומסייעת במציאת פתרונות חיים מספקים לאספקט הנפשי ממנו נובע הקושי. 

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

ד"ר איה גולן

ד"ר איה גולן

תל אביב - יפו
עדנה מן

עדנה מן

מודיעין-מכבים-רעות
ענת דפנא

ענת דפנא

רעננה
יזהר עירון