תפריט נגישות

אודות

אני מאמינה שקשר טוב נוצר, מחום אנושי, מהקשבה עמוקה, מאהבת האדם, ומקשר שנבנה בנתינה ואהבה. אני אמפטית וקשובה למטופלים שלי. בעבודתי אני מזמינה את המטופל להשיל את המסכות שבנה ולפגוש את עצמו בתוך מרחב מוגן ומאפשר.

אני מאמינה שצריכה להתקיים הרמוניה בין גוף ונפש ושפעמים רבות האיתותים על המצוקות הנפשיות מקבלים ביטויים גופניים ונצרבים בגוף.

בטיפול אאפשר למטופלי לפתוח את הלב לרחשים, לחרדות, לחששות, לפחדים, למחשבות, למחסומים, לכאבים והאמונות... ובכך להשלים עם עצמם ועם העולם.

כל זאת יחד עם ותק מקצועי של עשרים וחמש שנה וארגז הכלים שלי שלקוח מטיפול בהבעה ויצירה, פסיכודרמה, פסיכותרפיה דינמית, CBT ,וכלים נוספים לעבודה ממוקדת טראומה, כל זאת יוצר את המטפלת הייחודית שאני.

אני מטפלת בפסיכודרמה באופן פרטני וקבוצתי, וכן מומחית לטיפול בטראומה ובפוסט טראומה, הפרעות חרדה ודיכאון לנוער ומבוגרים, מטפלת על-פי מודל רב ממדי לטיפול התנהגותי קוגניטיבי בפוסט טראומה .

בהנחיית הפסיכודרמה הקבוצתית והפרטנית אני משלבת כלים הלקוחים גם מה-CBT, מהמיינדפולנס, מטיפול ממוקד גוף בטראומה, ומהמודל הרב מימדי לטיפול קוגנטיבי התנהגותי.

מנסיוני הרב בקבוצות הפסיכודרמה מצאתי שישנם נושאים משותפים רבים לחברי הקבוצה שמתעוררים במרחב הטיפולי כגון: קונפליקטים אישיים וזוגיים, עבודה, הורות, קריירה, פרידה, גירושין, שכול, כעסים, תסכולים, חרדות, חרדות חברתיות ועוד. נוכחתי לדעת שהשיפור שנוצר לאנשים שסובלים מחרדות, ומחרדות חברתיות הוא עצום לאור העובדה שבקבוצה הם נחשפים לסיטואציות חברתיות ומקבלים חום ועידוד וכוח לפרוץ את מעגל הפחד.

השכלה אקדמאית והכשרה

M.A בטיפול בהבעה ויצירה, אוניברסיטת לסלי, בוסטון ארה"ב, התמחות בפסיכודרמה.

בוגרת התוכנית בפסיכותרפיה, אוניברסיטת תל אביב.

מדריכה מוסמכת מטעם האיגוד הישראלי לפסיכודרמה ומטעם יה"ת.

מטפלת בפסיכותרפיה התנהגותית קוגניטיבית (CBT).

התמחות בטיפול ממוקד גוף בטראומה "הגוף זוכר".

מודל רב מימדי להפרעה פוסט טראומתית (פרופ' מולי להד ומיקי דורון) See Far Cbt

ניסיון מקצועי

מטפלת ב"מרחבים" המרכז הירושלמי לפסיכודרמה.

מנחת סדנאות לעובדים סוציאליים ויועצים חינוכיים.

מכשירה מטפלים בפסיכודרמה במכון "כיוונים" תל אביב.

לימדתי באוניברסיטה העברית פסיכודרמה והעברתי סמינר קליני עבור סטודנטיות מאוניברסיטת חיפה ב"בית חם".

מכשירה מטפלות במגזר החרדי בירושלים במסגרת זאת בין היתר אני מנחה קבוצות טיפוליות וסמינרים קליניים בנושא של "נשים חד הוריות במגזר החרדי "אובדן ושכול" ועוד.

מדריכת סטודנטים ומטפלים בעבודתם הקלינית.

בעלת ניסיון רב בטיפול קבוצתי, זוגי, ופרטני בנוער, מבוגרים וילדים. ניסיון עם מתבגרים בעלי הפרעות אכילה.

בית החולים "הדסה" הר הצופים, בית החולים "איתנים"- בריאות הנפש ,מתי"א ירושלים, היחידה להתמכרויות במבשרת ציון, מרכזת את התחום של הטיפול בפרט ומטפלת "בתיכון לאומנויות בירושלים".

מאמרים

חברות באגודות וארגונים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד