תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י מודה ב - 29/06/2022 08:19:43

ליטל תודה
    השתמשתי בעצתך (להעביר למטפלת את תחושת הפער בין המילים לחוויה הפנימית)
    בתחילה ניסיתי בדיבורים בפגישה אבל כרגיל לא הצלחתי להעביר את המסר ויצאתי בתחושות נוראיות עד תחושת שיגעון. היו לי צמרמורות בכל הגוף, הרגשתי צורך עז לשרוט את עצמי חזקקק וגם זה לא עזר.
    הרגשתי שעוד רגע קורה לי משהו אז ניסיתי לכתוב, היא קצת הבינה ומיד הגיבה שנגביר את תדירות המפגשים וגם קבעה פגישה סמוכה.
    כבר שבועיים ככה ואני מרגישה שזה ממש עוזר פתאום בפגישות אני מצליחה לדבר פתאום המוח שלי לא מחוק וריק לגמרי! פתאום יש רצף ולא כל פעם נראית ומרגישה כמו פעם ראשונה
    פחדתי לבקש את זה, פחדתי נורא! הרגשתי לא מסוגלת לחוות דחייה ועוד יותר לא מסוגלת לחוות שוב חוסר הבנה. אבל המילים שלך נתנו לי דחיפה וביטחון ולמרות החרדה עשיתי את זה! זה כל כך עוזר ואני רוצה לומר לך תודה על זה. תודה על הכל! אני מרגישה שבלי העזרה כאן לא הייתי מעיזה לזוז, לבקש, לבטא, הייתי שומרת הכל לעצמי ורק מצפה שיבינו אותי. לא הייתי שורדת את הקשיים , לא הייתי נותנת מקום לסליחה / להתבוננות אוביקטיבית, הייתי בורחת מיד. הייתי עוזבת את הטיפול מזמן! זה ברור לי!
    אבל מתשובותייך אלי / לאחרים כאן נתת לי להבין המון, להעיז לנסות, ולא להיבהל ולברוח.
    תודההה

תשובה: תודה
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 30/06/2022 15:16:15

שלום לך.

אני שמחה מאוד לשמוע על האומץ להתחבר לצורך ולבקש מה שאת צריכה, ועל כך שזה אכן מסייע ומייצב את הטיפול. 

מאמינה שככל שיעבור הזמן, תראי יותר ויותר פירות לעבודה הנפשית המאומצת.

ותודה לך ששיתפת ועל המילים החמות, התרגשתי לקרא.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

מרכז אתרוג

מרכז אתרוג

חדרה
חגית בר

חגית בר

ראשון לציון
ד"ר עדן וייס שדה

ד"ר עדן וייס שדה

קרית אונו
עמית נאור