תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י דנה ב - 16/12/2021 10:39:22

פעמיים בשבוע אני הולכת מטעם לשכת התעסוקה לאיזה סדנאות שעוזרות לי לחפש עבודה , מהון להון , ביקשתי מהמנחה שתוציא אותי מסדנאות אלה כי זה מיותר כי יש לי בעיות של קשב וריכוז וקשה לי להתרכז כשיש אנשים סביבי כך שאין תועלת בסדנא זו , כתגובה לבקשה שלי ,,כשאני באה , המנחה סוגרת את הדלת שלה ומסתגרת בחדרה כדי לא לראות אותי כדי שלא אבקש ממנה לצאת מהסדנא , שאלתי היא האם זה נורמטיבי לנהוג כך ? זה גם מאד מעליב , כשאתה יודע שהדלת של אותו בנאדם סגורה כי הוא לא רוצה שתיכנס אליו ...שאלתי , מה לעשות ? מאד נפגעתי ונעלבתי וזה גם הוריד לי את כל החשק והרצון ללכת לטיפול פסיכולוגי , אם מאמנת אישית שהיא גם מנחה נוהגת באופן כזה , זה יוצר שם לא טוב לעולם הטיפול .

תשובה: פגועה מהתנהגות של מנחה בסדנה
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 17/12/2021 10:30:28

שלום דנה.

אני שומעת את הפגיעה שלך, ואת החיפוש אחר דרך לקדם את המטרות שלך ואת רצונותייך תוך יצירת קשר מקדם ומאפשר עם האנשים שסביבך. איני יודעת מה באינטראקציה עם אותה מנחה הביא להתנהגותה, אך במידה ואת חשה שיש לך קושי בהתמודדות עם סיטואציות חברתיות ובין אישיות, בהחלט כדאי להיעזר בטיפול. טיפול פסיכולוגי יכול לסייע בשיפור המיומנויות הבין אישיות, וכך מאפשר ליצור קשרים טובים יותר שיכולים לקדם ולסייע. לכן, על אף העלבון, אני מציעה לנסות והליעזר בכל שירות טיפולי שתוכלי לקבל.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

מזי ברקמן

מזי ברקמן

תל אביב - יפו
נדב כרמון

נדב כרמון

תל אביב - יפו
עליסה הראל

עליסה הראל

נס ציונה
הילה ברנר