תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י עיפה ב - 07/12/2021 20:41:02

אני מותשת, אני גמורה, אני מבולבלת ומסוחררת נורא.
    הייתי בפגישה ראשונה אצל הדיאטנית היום ומאז אני מרגישה לא כאן. כאילו שאני בתוך איזה חלום.
    אני לא יודעת מה בדיוק, לא יודעת לתאר אבל הפגישה גרמה לי להרגיש כל כך מבולבל, כאילו שאני מנותקת מאוד מעצמי ומגופי.
    ואני לא מצליחה באמת לקלוט איפה אני ואיפה כל הדבר הזה.
    המצב בפגישה אצלה היה כזה שהיא מדברת ומסבירה... ואני מסתכלת עליה ו"מקשיבה" אבל בראש שלי עוברות מחשבות ותחושות כמו: זה לא קשור אלי, לא מדובר עלי, לי זה לא יקרה, לכולם זה מסוכן אבל לי לא. לי אין בעיה. זה לא מתייחס למצב שלי. .......
    בשלב מסוים היא רצתה שאני אעלה על המשקל ואמרתי לה שאני מוכנה לעלות כדי שהיא תראה אבל רק היא, אני לא רוצה לראות מה כתוב כי זה מלחיץ אותי. היא אמרה שבסדר ושהיא רק תגיד לי אחר כך מה הbmi שלי.
    אחרי שנשקלתי היא עשתה חישוב ואמרה לי שלפי ה bmi אני בתת משקל ואני הרגשתי מוזר כל כך!
    עד עכשיו זה מוזר לי כי אני ממש לא מרגישה ככה. אני לא מרגישה בכיוון אפילו.
    ובגלל שלא ראיתי את המשקל עולות בי מחשבות שאולי זה לא נכון והיא סתם אמרה לי את זה כדי להרתיע אותי.
    למרות שבשכל אני מבינה שהיא לא תעשה את זה באמת כי אין לה שום עניין, עדיין אני נשארת מבולבלת ומתקשה להאמין.
    אני מרגישה שאני לא מאופסת , שאני לא קולטת, שאמנם באתי לפגישה עם הדיאטנית אבל לא ברור לי מה אני עושה בזה ולמה ועל מי אני עובדת?? לא יודעת להסביר זה מנותק ממני כל כךךךך.
    ואני מנותקת מעצמי

תשובה: מבולבלת ומסוחררת אחרי פגישה עם דיאטנית
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 09/12/2021 19:45:52

שלום לך.

נשמע שהמפגש עם הדיאטנית מפגיש עם חלקים של נפשך שהם אכן מנותקים ולא ידועים ובהתאם, המפגש איתם מבלבל ומטלטל. אני שומעת כמה קשה, אך חשבי על כך שאת משיבה אלייך חלקי נפש חשובים גם אם כואבים אשר עם הזמן, ועם הטיפול, ניתן יהיה להקנות להם משמעות באופן שיאפשר גם צמיחה ושינוי.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

עדנה מן

עדנה מן

מודיעין-מכבים-רעות
מיתר מידן אלוני

מיתר מידן אלוני

ראש העין
דליה שלום

דליה שלום

יקנעם עילית
ליאת טייר