תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י הדר ב - 23/04/2020 13:47:24

שלום
    אני סובלת מחרדות ובתקופה האחרונה אני מרגישה כאילו הן ממש משתלטות עלי. תמיד היו לי חרדות פה ושם, אבל העבודה ושאר העיסוקים היום יומיים די איפשרו לי לחיות איתה ב"דו קיום". אבל לאחרונה כנראה עקב השהות בבית, הלחץ וחוסר האינטראקציה החברתית הן מתגברות ולא מאפשרות לי לחיות חיים נורמליים - אני כל הזמן מפחדת שאני הולכת למות, שיש לי מחלה שמקננת בי והנה היא עכשיו מתפרצת. הגעתי למצב של נימול בגפיים, שקשה לי לינשום, וכשהצלחתי קצת להירגע מזה (בזכות זה שהלכתי לעשות בדיקות דם כדי להירגע והן יצאו תקינות) - כעת אני סובלת מכאבי ראש בלתי ניסבלים (ועכשיו החרדה רק הולכת ומתעצמת).
    אני כבר ממש אובדת עצות. קשה לי, כואב לי ואני מרגישה שאני לא יכולה לנהל אורח חיים נורמלי.

תשובה: חרדות טורדניות ומתישות
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 23/04/2020 19:58:33

שלום הדר.

נשמע שאת אכן סובלת מאוד, גם ביום יום ובוודאי עכשיו.  חרדה וכאבים הקשורים במתח וקושי רגשי הם פעמים רבות דרכה של הנפש לספר על תכנים והיבטים נפשיים אשר עדיין אין להם מילים ברורות. בהתאם, אני ממליצה בחום לפנות אל טיפול פסיכולוגי אשר יסייע לך להבין את מקור החרדות והתחושות. במרבית המקרים, התהליך של עיבוד ומתן מילים, וזיהוי של החוויה הלא מודעת שתחת הסימפטומים, מביאים להקלה משמעותית ביותר הן בחרדה עצמה והן בהיבטי חיים נוספים.

ליטל

תוכלי לקבל כאן רשימה של פסיכולוגים להתייעצות ובחינת טיפול

אנשי מקצוע ומכונים

פז חיט

פז חיט

כפר סבא
איריס אברמן

איריס אברמן

ראשון לציון
דליה שלום

דליה שלום

יקנעם עילית