תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י רינת ב - 17/02/2020 07:05:10

אני לא מכירה אותך אישית אבל לפי התמיכה בפורום את מקסימה ואני ממש מודה לך כל הכבוד אני ישבתי כל הלילה וחשבתי שבאמת אני צריכה לעשות סוויץ בראש ולא אתעסק בזה אני החלטתי להסיח את דעתי בדברים שעושים לי טוב כרגע וכמו שתמיד הצעת לי פסיכולוגיה חיובית נמאס לי לסבול ולחשוב על הרשויות והדברים האלה זה רק עושה לי רע בנשמה עצבים אני החלטתי לצאת הרבה להליכות ולשמוע הרבה מוזיקה מוזיקה מאוד עוזרת לי וללמוד דרך האינטרנט וגם אחותי קונה לי ספר כדי שאוכל להיעזר בנושא פסיכולוגיה חיובית אני כותבת לך עכשיו כי כל הלילה ישבתי וחשבתי לעצמי מה לעשות לקחתי המון ממך את הטיפים הנהדרים שנתת לי והחלטתי שאני מנסה לעשות סוויץ פשוט ככה וכמו שהצעת לי מתי שהם יבואו אני לא אהיה בבית אני ממש מודה לך על הכל הייתי חייבת לכתוב לך את זה. זה ממש הדבר האחרון שאני כותבת לך כרגע כאן בפורום היה חשוב לי לשתף אותך אני מאחלת לך שבוע מקסים יום מקסים ובאמת תודה מכל הלב תבורכי

שלום רינת,

ותודה ששיתפת. 

נשמע שעשית החלטה חשובה בבחירה לזוז מהמקומות שמעוררים חרדה ומושכים למטה, ואני מקווה ומאחלת שתמשיכי להיאבק על כך. זו יכולה להיות דרך לא קלה, אך אני מאמינה שתיתן את פירותיה בסופו של דבר.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

עדנה מן

עדנה מן

מודיעין-מכבים-רעות
עדי אלחדף

עדי אלחדף

רמת גן
איילת עדי שדות

איילת עדי שדות

גבעתיים
דפנה מטרי