תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י סכיזואיד ב - 04/12/2019 10:58:33

אני לא יודע כבר אני שומר על כל כך הרבה מרחק אני לא יודע איך חוזרים, כשהייתי נער אני כבר התנתקתי באופן מוחלט מהעולם, הייתי זומבי עד שהייתי מגיע למחשב ומשחק במשחק רשת ושם היו החיים שלי, כל פעם שהיה משהו לעשות הייתי עושה את זה כאילו החיים שלי תלוים בזה רק כדי לחזור למחשב הכי מהר שאפשר

נזכרתי בכל זה כי ראיתי פסיכיאטר ופתאום כל הבעיות שלי הציפו אותי, כאילו קברתי את זה ושיחקתי אותה כאילו אני מאמין שזה יגמר ואני רוצה לצאת מזה, לא יודע מה אני רוצה אבל זה פשוט לא העולם שלי, אני לא נמצא פה, משכו אותי מהשיערות מהמחשב, כל היום כל המשפחה הציקה לי ולא שמתי לב אליהם, בסוף הם ניצחו עם איומים פיזיים וכשלקחו לי את המקלדת
    ואז הייתי זומבי בלי שקע להתחבר אליו שיחזיר אותי לחיים, אבל זה לא נגמר, לא יודע מה השתנה אבל היום אני כבר לא יכול להינות ממשחקים, וכל יום אני שורד רק כדי להתחבר לשקע אבל אין לי שקע להתחבר אליו, כאילו בראש אני עדיין מחכה להתחבר לשקע שיהיה בסוף היום כדי להירגע אבל במקום זה אין שקע ואני שורד כל רגע כאילו הוא האחרון לפני השקע, והשקע לא מגיע, כל הזמן יש עוד לשרוד

אין לי מטרה לצאת מזה אבל גם אני לא שורד את זה, אני נקרע ואני רחוק מידי מהעולם כדי לחזור, אני כל כך מנותק כשמדברים איתי, אני לא יכול להקשיב לאנשים, אני מתייחס למשימת ההקשבה כמו משהו שגם צריך לסיים הכי מהר שאפשר כדי להתחבר מהר בחזרה לשקע, ככה אני מתייחס לכל דבר בעולם, להתייחס לאנשים כהנאה נשמע רחוק מידי

אני בטיפול שנה וקצת

תשובה: לא יודע אם אפשר להציל אותי
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 05/12/2019 09:27:27

שלום לך,

תהליך היציאה מהעולם הפנימי והמנותק אל העולם החיצוני, ואל החוויה של קשר עם אחרים כדבר משמעותי וחיובי ולא רק מעמיס וקשה הוא תהליך ממושך ומאתגר. במובן זה, העובדה שאתה נמצא בטיפול רק כשנה היא סימן מעודד מאחר ונשמע שאתה ער למצב, מעוניין בשינוי ומשתמש בטיפול שלך באופן משמעותי- אלו גורמים שפעמים רבות מביאים לכך שהטיפול מביא בסופו של דבר לשינוי והקלה משמעותיים- גם אם זה לוקח זמן. לכן, אני יכולה רק להציע לך להמשיך ולהתמיד בטיפול למרות הקשיים והכאבים שהוא מביא איתו לא פעם. לאט לאט, הכאב והמאמץ ישתלמו.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

ד"ר יגאל גליקסמן

ד"ר יגאל גליקסמן

הוד השרון
ליאת טייר

ליאת טייר

קרית טבעון
עדנה מן

עדנה מן

מודיעין-מכבים-רעות
עליסה הראל