תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י מאי ב - 24/10/2019 01:50:20

היי ליטל,
    אני יוצאת עם בחור כחצי שנה. בעוד זמן קצר היינו צריכים לעבור לגור ביחד. כרגע היחסים במשבר, מצאתי אצלו במקרה בפלאפון תמונות של בחורות, ולאחר הרבה שקרים מצידו שהוא לא יודע מי הן, הוא הודה בפניי שהוא מאונן בצ'אט מול בחורות, ושהוא מצטער ושאין לזה משמעות. האמון שלי בו התרסק גם מהמעשים מול הבחורות וגם השקרים במצח נחושה. אני לא מרגישה שאוכל להתגבר על זה. האם זה מעשה שאפשר להתגבר עליו לדעתך? אשמח לכל מחשבה ממך. תודה רבה

תשובה: משבר בזוגיות
    נכתב ע"י יעל ימיני ב - 24/10/2019 12:13:48

שלום מאי,

נשמע שחווית אכזבה שכן היתה ציפייה למעבר ל״שלב הבא״ ובמקום את חווה משבר באמון, בשלב יחסית מוקדם, עוד בטרם הצליח להיבנות אמון שמתבסס על ניסיון ארוך טווח. יצירה של אמון בין בני הזוג הוא חלק מרכזי מבנייה של קשר, ונשמע שזה בהחלט משהו שחשוב לך ובצדק. לצערי לא אוכל לענות לך האם ניתן להתגבר על זה או לא. זה תלוי בשניכם, ובמידה בה תוכלו לפתוח את הדברים בצורה כנה ולהפוך נושאים שלא היו מדוברים למדוברים. בהנחה שהבחור נהג לשקר לך, אני מאמינה שבנייה מחדש של האמון בו תהיה מורכבת עבורך. אני מציעה שבכל מקרי תיקחי לעצמך קצת זמן לבחון את התחושות שלך לגביו ותחכי עם מעבר לשלב, שכן כרגע צריך לבחון האם יכולה להתאפשר בנייה מחודשת של אמון, והאם תוכלו לייצר תקשורת פתוחה ללא צורך בשקרים ובהסתרות.

בהצלחה,

יעל  

תוכלי לקבל כאן רשימה של אנשי מקצוע המתמחים בטיפול זוגי להתייעצות ובחינת טיפול

אנשי מקצוע ומכונים

פז חיט

פז חיט

כפר סבא
ג'ני גוטמן

ג'ני גוטמן

עין הוד
דפנה מטרי

דפנה מטרי

שילת
יובל קורן

יובל קורן