תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י שגית ב - 25/04/2018 14:25:18

היי ליטל.
    היום הלכתי לבדיקה פסיכיאטרית ולא אשפזו אותי אמרו לי שאני במצב די טוב וממש לא צריכה אשפוז להפך הורידו לי כדורים במיון והציעו ללכת למרפאות חוץ פעם בחודשיים. במיון אמרו לי שממרפאות חוץ יתקשרו אלי עוד שבועיים ועם הם לא התקשרו שאתקשר אליהם הציעו לי ללכת פעם בחודשיים למעקב מרפאות חוץ וזהו לא יותר מזה שום מסגרת אחרת אני קצת מפחדת מטיפול פסיכיאטרי אבל אני רוצה שיעזרו לי, הם אמרו שאני די במצב טוב די לא הכי הכי הרופא אמר שזה בגלל התרופות שלא היו בסדר כי המון שנים הזנחתי טיפול בגלל פחד מטיפול ולקחתי אותם תרופות המון שנים ולא הייתי מאוזנת בינתיים הערכה הייתה שיורידו לי מהתרופות. הרופא במיון דאג שיסדרו לי תרופות כדי לאזן אותי בבית עד שיקבעו לי תור במרפאות חוץ כי בזמנו נתנו לי הרבה תרופות הרופא טען שזה בגלל הרבה תרופות ושאני לא מאוזנת הרבה שנים בגלל זה אני גם לא מרגישה כל כך טוב ככה הרופא העריך את זה הוא דיבר עם אבא שלי ואמר לו שיוריד לי מהתרופות והוסיף לי תרופה ללילה חזרתי הביתה אבל ייקח זמן עד שיקראו לי לתור. הם אמרו שאלך פעם בחודשיים לטיפול באותו מקום במרפאות חוץ בינתיים אשמח עם בבקשה עם תוכלי לתת לי עצה איך להרים את המצב רוח כי אני בדכדוך וחרדה גם לגבי הפחד מהטיפול שאלך במרפאות חוץ וגם נמצאת קצת במשבר רגשי הם אמרו שמעכשיו שיאזנו אותי עם הכדור ויורידו לי מהכדור ארגיש הרבה יותר טוב.אשמח עם תוכלי לייעץ לי איך להרגיש יותר טוב בינתיים,איך לצאת מהמשבר בו אני נמצאת? איך לצאת מחרדה לגבי הטיפול במרפאות חוץ,כי יש לי פחד מטיפולים. אני ממש מבקשת עזרה ראשונית בפורום וממש אומרת לך על זה תודה מכל הלב יום נפלא אשמח לעצה איך להרגיש יותר טוב עד שיתקשרו אלי מהמרפאות ויתנו לי תאריך לטיפול הם אמרו לי שזה יקח זמן לפחות שבועיים.

תשובה: טיפול במרפאות חוץ
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 29/07/2019 12:32:08

אנשי מקצוע ומכונים

ד"ר עדן וייס שדה

ד"ר עדן וייס שדה

קרית אונו
נדב כרמון

נדב כרמון

תל אביב - יפו
נועה ארנטל

נועה ארנטל

תל אביב - יפו