<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י רינת ב - 17/01/2018 12:36:02

שלום ליטל.
    מאז שדוד שלי ז"ל נפטר אני יותר מדי רגישה לאבא שלי. אבא שלי איבד את כל המשפחה שלו מהצד שלו,מאז הוא השתנה הוא רב עם אימא שלי כל יום כל דבר עם אני רואה את אבא שלי עצבני או עצוב ישר קשה לי לנשום אני מרגישה כאילו הלב נעצר מרוב עצבות ממה שקורה לאבא שלי אני ממש חיה את מה שהוא מרגיש וקשה לי עם זה אני נכנסת לדכדוך יותר מדי מתעסקת בו וזה קרה מאז שדוד שלי ז"ל נפטר אח של אבא שלי. רציתי לשאול גם באופן כללי וגם לגבי ההתעסקות בנושא אבא שלי איך אני יכולה לפתוח דף חדש ולשפר את המצב רוח עם קורה לי באותו רגע שקשה לי לנשום מרוב מועקה לגביו ובכלל מה עושים ברגע שמקבלים מועקה או דכדוך איך לשפר לעצמי את המצב רוח. קראתי את הרגשות השליליים שכתבת וזה מאוד עוזר לי אבל בנוסף עם אפשר עצה קטנה באותו רגע שזה קורה לי איך לשפר את מצב הרוח ולא להיות יותר מדי תלויה במה שאבא שלי מרגיש כי זה מאוד משפיע עלי איך אני יכולה לשמור על מצב רוח טוב באותו רגע. אני מאוד אשמח לעצה זה מאוד יעזור לי אפילו העצה הכי קטנה שיש לך. אני מודה לך ומאחלת לך יום נפלא

תשובה: מצב רוח רע בגלל אובדן
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 18/01/2018 08:50:06

שלום רינת.
    לצערי אין לי מה להוסיף בנושא של התמודדות נקודתית עם רגשות מעבר לדברים שכבר כתבתי.
    כאשר טכניקות אלו אינן יעילות, המשמעות היא בדרך כלל שהקושי נובע מאזורים עמוקים יותר בנפש. בהתאם, במקרים אלו כדאי לפנות לטיפול פסיוכלוגי שיסייע בעיבוד מעמיק יותר ויסייע בהשגת שינוי רגשי משמעותי ויציב.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

מירב בועז

מירב בועז

חיפה
לימור קופר

לימור קופר

פרדס חנה-כרכור
טל משולם

טל משולם

חיפה
דור אבירם