תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י עילום שם ב - 09/10/2017 08:09:33

היי ד"ר אסף מודעת לכך שאני לא מאבחנת לאחר זמן לא קצר בניסיון להתמודד עם מה שעובר עלי ,"עשיתי שיעורי בית" באינטרנט נראה כי בכך מדובר או משהו שקרוב לזה , אני חווה במשך היום יום חוסר ביטחון מוחלט עדיין לא יודעת אם זה בגלל מערכות יחסים שהיו בעבר, יש לי מחשבות אובססיביות לגבי דברים מסוימים שעולים לראש ורגשות אשם תוקפות אותי ללא סיבה ממשית,אפשר לומר שאני מרגישה סוג של חרדה מהמחשבות האלו ,כאילו אני מפחדת בכלל לחשוב עליהם ובקלות יכולה להאמין בהם ללא שום היגיון אולי זה נובע מחוסר ביטחון אני בעצמי עדיין לא הצלחתי להבין , בהתחלה זה התחיל במערכת יחסים שהייתי בה היה נראה כי אני לא סומכת על עצמי ולאחר פרידה נראה כי זה החמיר וקורה גם סביב אנשים שיקרים לי , מה אני יכולה לעשות כדי לטפל בזה, אולי יש צורך באיש מקצוע שיסייע קצת חוששת שאלך לנסות ואעבור מאיש מקצוע אחד לאחר עד שיהיה מישהו שיבין איך וכיצד לעזור

תשובה: ocd
    נכתב ע"י אסף ב - 09/10/2017 12:57:06

אני שומע את המצוקה שלך ומבין את הצורך שלך להבין מה קורה לך בדיוק ולתת לזה שם, אבל אני מציע שבמקום לפנות לאינטרנט - פעולה שלרוב במקום להרגיע היא רק מלבה את הלחץ והחרדה - לפנות לאיש מקצוע שיוכל להבין איתך ביחד במה מדובר ולעזור לך להיחלץ משם.
    אני מאוד יכול להבין את החשש שאת מעלה בסוף דבריך לגבי מציאת איש מקצוע מתאים.
    אני מצרף קישור לכתבה שפורסמה באתר לגבי טיפים למציאת מטפל:
    http://www.betipulnet.co.il/articles/%D7%90%D7%99%D7%9A_%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%99%D7%9D_%D7%A4%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%92_%D7%98%D7%95%D7%91

את מוזמנת גם לפנות למוקד הטלפוני של מכון 'שדות' - 052-6405776 שיוכל להתאים לך מטפל מקצועי באזור מגוריך

בהצלחה,
    אסף

אנשי מקצוע ומכונים

איריס אברמן

איריס אברמן

ראשון לציון
ג'ני גוטמן

ג'ני גוטמן

עין הוד
טל משולם

טל משולם

חיפה