תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י סימי ב - 13/07/2017 07:06:05

רציתי עצה אישית ממך שבאמת לא קשורה כרגע לטיפול זה עזרה ראשונית אני המורה הציעה לי לבוא בחינם לשתי שיעורים אבל אני לחוצה שהיא בסוף תדרוש ממני כסף אני מרגישה לא נעים כלפיה עם לא אבוא אני כבר מרגישה שאני לא רוצה לבוא היא אמרה לי שלגבי השיעורים המלאים למרות שאמרתי לה שאני לא יכולה כי אין לי תקציב ללימודים המלאים היא רוצה לשכנע אותי אפילו שאמרתי לה שלשיעורים המלאים אני לא באה שהיא תדבר איתי על התשלומים אני מרגישה מצד אחד שהיא אמרה לי לבוא בחינם ואני בסוף לא רוצה לבוא אבל לא נעים לי ממנה יש לי גם חרדה ממנה היא קצת קשוחה אני גרה עם ההורים דיברתי עם אימא שלי והיא אמרה לי שלא ללכת בגלל הכאבים בחזה החרדות איך היא תתייחס אלי וכולי אשמח לעצה פשוט עזרה ראשונית בפורום כי כרגע אני לא בטיפול אם אני אראה שהחרדות ממשיכות אלך לרופאת משפחה ואדבר איתה על זה אבל באמת חשוב לי כעזרה ראשונית בפורום מה לעשות עם התקפי החרדה הכאבים בחזה הדפיקות לב לגבי המורה האם להתקשר ולהגיד לה בכל זאת שאני לא באה? או לא לבוא ופשוט לעזוב את זה? אימא שלי אמרה לי לא להיתקשר אליה ולא לבוא לשיעור אבל לא נעים לי ממנה וגם יש לי חרדה שלמרות ששילמתי לה פעמיים חד פעמי אם אני לא אבוא היא תתקשר אלי ותשכנע אותי לבוא בצורה קשוחה יש לי מין חרדה ממנה מה אני עושה כדי להיפטר מכל השיגעון הזה בלי כרגע טיפול או ללכת לרופאה חשוב לי לקבל עצה בפורום ועם זה לא יעבור לי אז ללכת לרופאה אשמח מאוד לעזרתך איך לפתור סוף סוף את החרדה בו אני נמצאת אני יודעת שזה מוגזם מה שקורה לי אני מודעת לזה אבל חשוב לי לדעת את דעתך ואיך להסיח בכל זאת את הדעת מהנושא הזה איך להחליט שאני לא באה יותר בלי להתקשר ואיך לא לתת לעצמי דחף להתקשר אליה? אני יודעת שזה מצריך טיפול אני מודעת לזה אבל כרגע אני לא בטיפול אז כעזרה ראשונית אשמח מאוד לעזרתך בפורום אפילו טיפ אחד איך סוף סוף להרגיע את עצמי מכל השיגעון הזה בלי טיפול כרגע אשמח למענה מהיר אני מאוד מודה לך סיוון שיהיה לך יום נפלא.

אנשי מקצוע ומכונים

חלי גאדג'

חלי גאדג'

חולון
חגית בר

חגית בר

ראשון לציון
דפנה מטרי

דפנה מטרי

שילת
בן פדידה

בן פדידה