תפריט נגישות
חיפוש

אודותי

פסיכולוג קליני מומחה. עובד עם מתבגרים, מבוגרים, זוגות ומשפחות בקליניקה פרטית בקרית-אונו.

יועץ למשפחות בעלות עסקים במכון ע.מ.י ברשפון.

טיפול פסיכולוגי – פרטני, זוגי, משפחתי

הסוגיות עמן מגיעים מטופלי מגוונות. יש שבאים עם בעיות ואתגרים במרחבי קיום - זוגיות, משפחה, לימודים, עבודה. יש שמתמודדים עם משימות וקשיים שאופייניים לגיל - התבגרות, בגרות מוקדמת, ארבעים, הגיל השלישי. אחרים עוסקים במורכבות וסיבוכים בתחומי חיים מרכזיים - מיניות, תוקפנות, גבריות, נשיות, ערך עצמי. יש שמגיעים עם טראומה לאחר פגיעה, משבר בעקבות מחלה, אבדן או פרידה, מצוקה נפשית שמתבטאת בחרדה, דכאון, התנהגות חזרתית או תסמינים גופניים. לעיתים מדובר בסוגיות עמומות יותר כמו תחושת מחנק לא מוסברת, בלבול והצפה, קושי להיות לבד, הרגשה שכביכול הכל בסדר אבל משהו בפנים מרגיש אחרת, מבוי סתום והעדר אפשרויות, הרגשה שאני חי חיים שאינם שלי.

אני מאמין בכח המרפא של האינטראקציה בין תחום הידע הפסיכולוגי, לבין המפגש הקרוב והאינטימי בין שני אנשים שחווים חוויה משותפת ומתבוננים יחד במה שהתרחש בתוך החדר ומחוצה לו. מאחר שאני סבור שמודעות והבנה חשובות, אך אינן מספיקות, אני מכוון לסייע למטופלי לחוות רווחה נפשית, לנוע לעבר הגשמה עצמית ומעורבות בחיים שהם מרגישים שראוי שיחיו אותם, או לשפר את תפקודם היומיומי והעתידי ביחסים עם בני משפחתם, קולגות וחברים ובתחומי עשיה.

האוריינטציות הטיפוליות המרכזיות שלי הן פסיכודינמית ואקזיסטנציאליסטית. מאחר שכל אדם הוא ייחודי וגישות טיפוליות שונות מתאימות לאנשים והתמודדויות שונות אני משתמש ומשלב גם טכניקות משיטות טיפול התנהגותיות-קוגניטיביות (CBT) ובכללן טיפול באמצעות קבלה ומחויבות (ACT), אימגו, טיפול זוגי ממוקד רגש (EFT) ו- EMDR.

יעוץ לעסקים משפחתיים

הסוגיות עמן מגיעים לקוחותינו מגוונות. יש שמגיעים עם שאלות ואתגרים בנוגע להעברה והמשכיות בין-דורית של העסק. יש שמביאים מחלוקות וסכסוכים בין בני-משפחה שגורמים למצוקה וקשיים הן בעסק והן במשפחה. חלקם באים עם תחושה של העדר מימוש עצמי ותקיעות קריירה. כולם מביאים עימם את נוכחותם ופועלם בשלושה מרחבים - המשפחה, העסק והיחיד.

אנו מאמינים שעסק יכול להיות ברכה, שפע והזדמנות לצמיחה עבור המשפחה ויחידיה.

המקצוע העיקרי בו אנו משתמשים כדי לסייע ללקוחותינו הוא יעוץ לעסקים משפחתיים (Family Business Consulting). במהלך עבודתי עם משפחות אני משלב גם תחומי ידע ונסיון אחרים שצברתי לאורך השנים - פסיכולוגיה, טיפול זוגי ומשפחתי, מנהל עסקים, משפטים, עבודה וניהול של חברות משפחתיות.

השכלה אקדמאית והכשרה

במהלך השנים למדתי תארים שניים בפסיכולוגיה קלינית ומנהל עסקים, ותארים ראשונים בפסיכולוגיה ומשפטים. כמו כן, עברתי הכשרות במגוון שיטות אבחון וטיפול.

תואר שני בפסיכולוגיה קלינית MA מאוניברסיטת תל-אביב

תואר שני במנהל עסקים EMBA מאוניברסיטת תל-אביב ואוניברסיטת Northwestern בשיקגו

תואר ראשון בפסיכולוגיה BA מהמכללה האקדמית תל-אביב - יפו

תואר ראשון במשפטים LLB מאוניברסיטת תל-אביב

הכשרה בטיפול זוגי ומשפחתי ממכון שינוי בהרצליה

הכשרה בטיפול זוגי ממוקד רגש (EFT for couples) מ- ICEEFT במרכז הבינתחומי בהרצליה

הכשרה בטיפול EMDR מהמכון הישראלי ל- EMDR במרכז הרפואי ברזילי באשקלון

הכשרה בטיפול קוגניטיבי-התנהגותי ממרפאת חרדה במרכז שניידר לרפואת ילדים בפתח-תקוה

ניסיון מקצועי

במשך השנים טיפלתי במגוון רחב של אוכלוסיות ותחומי נפש באופן פרטני, זוגי, משפחתי וקבוצתי.

מרפאת חרדה במרכז שניידר לרפואת ילדים בפתח-תקוה

מרכז קהילתי לבריאות הנפש ביפו

מרפאה קהילתית לבריאות הנפש בקרית-גת

מחלקה פסיכיאטרית במרכז לבריאות הנפש גהה בפתח-תקוה

מרכז לטיפול יום במחלקה לבריאות הנפש במרכז הרפואי ברזילי באשקלון

מכון ע.מ.י ברשפון

קליניקה פרטית בקרית אונו

לאורך השנים יעצתי וליוויתי משפחות בעלות עסקים משפחתיים ובני משפחה שפעילים במסגרתם במכון ע.מ.י ברשפון. בעבודה זו אני מסתייע גם בניסיוני העסקי שכולל עבודה וניהול של חברות משפחתיות וחברות בדירקטוריונים של חברות פרטיות וציבוריות.

חברות באגודות וארגונים

 פסיכולוג קליני מומחה (מ.ר.מ. 27-35916)

אורי לבוא ורדינון פסיכולוג קליני

   

לשכת עורכי הדין בישראל - עורך דין (מ.ר. 20488)

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד