תפריט נגישות

אודות

אסנת סוקר - עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית בעלת קליניקה לשירותים לטיפול נפשי ופסיכותרפיה במודיעין

מטפלת במבוגרים במצוקות נפשיות שונות הכוללות חרדה, דיכאון, אובדנים ושכול, משברי חיים נורמטיביים, קשיים בקשר ובאינטימיות, תחושות של בדידות וריקנות, אובדנים ושכול, הפרעות הקשורות לתחילת החיים וכיצד אלו משפיעות על האדם בבגרותו. 

אני מטפלת בגישה פסיכודינמית אנליטית, אני מאמינה שאדם פונה לטיפול סביב מצוקה שלא תמיד הוא יודע את מקורה ומדוע היא התעורה דווקא עכשיו.

הפניה לטיפול היא לא פשוטה אך עם זאת אמיצה ומגדלת. זהו מסע שלא יוצאים אליו לבד אלא עם אדם מיומן שמכיר את תנאי השטח ושמתוך קשר מכיל ועמוק איתו יתאפשר שינוי פנימי אוטנטי ומשמעותי .

השכלה אקדמאית והכשרה

  • בוגרת התכנית התלת שנתית במסלול מצבים מנטלים ראשונים, אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לרפואה, ביה"ס ללימודי המשך ברפואה התכנית לפסיכותרפיה.
  • בוגרת התכנית התלת שנתית ללימודים מתקדמים בפסיכותרפיה-ה.ל.פ.ב.א בנושא ביון וחשיבתו. 
  • בוגרת התכנית התלת שנתית ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית, ה.ל.פ.ב.א. גהה. 
  • בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, מטעם אוניברסיטת בר אילן. במהלך לימודיי נמנתי עם מספר סטודנטים מצטיינים לייצג את האוניברסיטה בכנסת.
  • בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת חיפה.
  • מדריכה מטפלים בפסיכותרפיה.

ניסיון מקצועי

בעלת ניסיון טיפולי של למעלה מ- 25 שנה - עבדתי קרוב לעשר שנים במרפאה הקהילתית לב. הנפש בחולון עם חולי נפש כרוניים ועם אנשים שחוו משברי חיים נורמטיביים וטיפלתי באנשים שסבלו ממצוקות נפשיות שונות כגון: חרדה, דיכאון, משברי חיים נורמטיביים, אובדנים ושכול, קשיים ביחסים בינאישיים, קשיים באינטימיות ובקשר, בדידות וריקנות, הפרעות אישיות ברמות תפקוד שונות ועוד. 

עבדתי כ- 12 שנה כעוזרת פסיכיאטרית מחוזית של לשכת פסיכיאטר מחוז מרכז.

בעלת קליניקה לטיפול נפשי ופסיכותרפי במודיעין, מטפלת בהפרעות נפשיות שונות ובכללן קשיים בינאישיים, מצבי משבר נורמטיביים, אבדנים ושכול, הפרעות אישיות, טיפול בחרדה ודיכאון, קשיי הסתגלות, והעצמה.

חברות באגודות וארגונים

חברה בעמותה לפסיכותרפיה פסיכואנליטית

הדרכה מקצועית

נותנת הדרכות מקצועיות לאנשי טיפול בפסיכותרפיה 

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד