תפריט נגישות
חיפוש

אודות

נעים להכיר שמי ד"ר לימור מגן, עובדת סוציאלית קלינית, בוגרת המגמה הקלינית שבאוניברסיטת בר אילן ובעלת דוקטורט בעבודה סוציאלית.

בגיל צעיר קיבלתי החלטה שאני ארפא את העולם.  

את העולם ככל הנראה לא אצליח לרפא אך יש ביכולתי לעזור ולטפל באנשים שנמצאים במצוקה, להיות שם עבורם, להכיל, לקבל, להבין, לגעת ולתת את הכלים הנכונים.

את החלטתי הסופית גיבשתי בגיל 16: "אני רוצה להיות עובדת סוציאלית". כך היה.

בעלת כ-20 שנות ניסיון בטיפול במצבים של אובדן ושכול, טראומה ומצבי משבר מסוגים שונים.

לקליניקה שלי מוזמנים נשים וגברים, בני נוער ומבוגרים, אשר חוו טלטלה רגשית מורכבת בתהליכים שקרו בחייהם האישיים.

תהליך הטיפול בקליניקה הינו ייחודי לכל מטופל. אני משלבת הבנה וכלים פסיכודינמיים יחד עם שיטות טיפול שונות (CBT, EMDR, דמיון מודרך).

האיבחון הראשוני מאפשר לי להתאים את כלי הטיפול באופן אינדבדואלי ואף דינמי ולהגיע לתוצאות אפקטיביות אשר יטיבו עם כל מטופל.

יש בי תשוקה גדולה לתחומי הטיפול אותם בחרתי ובהם אני מקפידה להתעדכן, להרחיב את ידיעותיי לקרוא מחקרים ואף מלמדת אותם באקדמיה.

אני מעבירה הדרכות למטפלים וכן לסטודנטים לעבודה סוציאלית ורואה אותם כדור העתיד בתחום כה חשוב.

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר ראשון בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת בר אילן.

תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, אוניברסיטת בר אילן.

דוקטורט בפילוסופיה, אוניברסיטת בר אילן.

ניסיון מקצועי

בין היתר אני עובדת באגף לגניקולוגיה ומיילדות בבית החולים "מאיר" ומטפלת במצבים של אובדן, חולי, טראומה ומשבר, מטפלת מוכרת על ידי משרד הביטחון ונט"ל ובעברי גם במסגרות בריאות הנפש.

אם את/ה זקוק/ה לטיפול נפשי, תמיכה רגשית לך או לאחד מבני משפחתך אשמח לראותכם בקליניקה שקטה ונעימה בהוד השרון בליווי הניסיון המקצועי רב השנים והכלים אשר ברשותי.

אפשר להתחיל גם בשיחת טלפון.  

פרסומים אקדמיים

מגן, ל. דקל, ר. (2008). השלכות ארוכות טווח של אבדן אח בגיל ההתבגרות: יכולת לאינטימיות, מציאת משמעות בחיים ותגובות אבל.  מגמות, מה(3), 555-575.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד