תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י לליטל מפיצי ב - 15/02/2024 13:40:11

לא רוצה ולא רוצה ולא רוצה
    לא אוהבת לא רוצה זה כבר נמאס
    זה שקרי זה לא אמיתי זה כבר דוחה הכל מגעיל לשקוע זה קל לחיות זה קשה לנשום זה קל לגדול זה קשה להחזיק חורים זה לא אפשרי ללטף צלקות זה משוגע זה לא פייר
    שריטות זה רע פלאשבקים זה חרא חלומות זה פשוט בלתי חיבוקים זה לא אמין השיט הזה דוחה אני כועסת אני לא רוצה אתזה אני תקועה אני שבורה הכל שבור אני מתעטפת בשברים האלה זה חולני זה פגום זה משובש זה קר נורא לא רוצה לגדול רוצה להשאר תינוקת רוצה לכעוס רוצה שיתקנו את הבור הזה בלב שלי לא רוצה להיות לי אמא לא רוצה לקחת כדורים לא רוצה לקום לא רוצה ללכת נמאס לי לזייף לא רוצה לישון לא רוצה לקום לא רוצה להגיד בוקר טוב לאף אחד
    לא רוצה לקום רוצה לשבור רוצה להרוס רוצה לחתוך רוצה לקרוע רוצה לשנא רוצה לצרוח לא אוהבת אף אחד לא רוצה אף אחד לכו מהלב שלי מהחיים מהסלון מהחלון אני פרפר שמוט כנף אני רוצה לעוף מפה אני רוצה להיות גוזל אני רוצה קן עם זרדים חמים ושמש לא רוצה לסלוח לא רוצה להתקדם זה מחורבן אני אשמה זה שיט אני הורסת לעצמי
    אז מה
    לא רוצה לא רוצה ולא רוצה
    ולא רוצה לשים פסיקים ולא רוצה לשים נקודות
    ולאכפת לי כלום
    ואני בורדרית טיפשה וזהו
    טיפשה וזהו
    טיפשה

תשובה: לליטל מפיצי
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 18/02/2024 17:32:05

שלום לך.

אני שומעת כמה קשה לך, ומתארת לעצמי כמה מטלטל המפגש, דווקא בתוך הקשר הטיפולי התומך, עם היבטים של אכזבה, אשמה, כעס ותסכול הדדיים. הערבוב בין אהבה, קרבה ודאגה, לבין כעס, אכזבה ושאר תחושות בלתי נעימות, יכול להיות מבלבל ומטלטל, ובמצבים כאלו מפתה לגלוש לאחד הקצוות- אכזבה מוחלטת מהטיפול או אשמה ושנאה עצמית. יחד עם זאת, ה"התנגשות" עם המטפלת יכולה להיות גם פתח לצמיחה. דרך התבוננות משותפת במה שקרה לך ולה, ודרך הניסיון לבסס קשר טיפולי שיש בו גם אהבה ודאגה וגם גבולות, ניתן לצמוח ולהתפתח ולרכוש יכלת לשאת גם מצבים ויחסים שיש בהם מורכבות. סמכי על הקשר הטיפולי, ואל תתייאשי.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

יעל רייף סולומון

יעל רייף סולומון

חיפה
לימור קופר

לימור קופר

פרדס חנה-כרכור
יזהר עירון

יזהר עירון

תל אביב - יפו
נדב כרמון