תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י מאי ב - 14/02/2024 18:59:15

היי, אני מאי בת 22 ויש לי בן זוג כמעט שנתיים וחצי.
    תמיד הוא היה מסתכל על בנות אחרות, יכול לזרוק לידי לאוויר ״איזה יפה היא״, בכל מקום חדש רוכש מלא ידידות..
    וכל פעם שהוא עושה משהו כזה ואנחנו עוברים את זה או כל פעם שיש לו ידידה מחשידה חדשה ואני מאשרת אותה אחרי שרבנו ואנחנו ממשיכים הלאה, יש משהו חדש. מישהי חדשה, פליטת פה חדשה, משהו. וכל פעם שאני מתעמתת איתו הוא אומר שהוא אוהב רק אותי הכי בעולם אבל בפועל ממשיך לעשות את הדברים שלא נעימים לי.
    הוא לומד וגר באוניברסיטה יחסית רחוקה ממני מה שעוד יותר מקשה.
    אני לא יודעת אם הבעיה היא בי שקשה לי לתת אמון או בו שהוא לא עושה הרבה כדי לעזור לי עם זה

תשובה: הבן זוג שלי מסתכל על בנות אחרות
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 18/02/2024 15:01:59

שלום מאי.

ראשית, את עושה טוב ובחוכמה כאשר את מנסה לבדוק לא רק את בן זוגך, אלא גם את עצמך, ומבקשת להתבונן באפשרות שהקושי שלך בזוגיות נובע גם מהיבטים הקשורים ברגישות שלך סביב נושא האמון. סביר להניח כי ה"אמת" נמצאת איפה שהוא בין שתי האפשרויות: הוא מתנהג באופנים שמגרים את חסר האמון שלך, אבל חוסר האמון והרגישות שלך לנושא מביאים כנראה לכך שגם קשיים או הערות ניטרליים נחווים כפוגעים ומאיימים. לאוור זאת, ומאחר ונשמע שהנושא מפריע לך ולכם מאוד, מציעה לשקול פנייה לייעוץ מקצועי שיאפשר לך להתבונן יותר לעומק על הסוגיה. סביר להניח שתרוויחי מהתייעצות והתבוננות עצמית גם בהיבטי חיים הקשורים באמון מחוץ לקשר הזוגי.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

עדנה מן

עדנה מן

מודיעין-מכבים-רעות
חגית בר

חגית בר

ראשון לציון
אור ויפרבניק

אור ויפרבניק

רחובות
יובל קורן