תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י לליטל מפיצי ב - 17/10/2023 03:54:03

אני לאדעת איך ומה כי אני סטרייטית בבדאות אבל אני מרגישה שאני נמשכת לבנות אימהיות
    זה מפחידהאותי כי אני נשואה לגבר יש לי ילדים אני דתיה לאומית ופתאם אני מוצאת את עצמי מפנטזת על קשר מיני עם אישה אימהית
    אני לאדעת איך אבל איכשהוא כל דמות אימהית ומטפלת מושכת אותי בטרוף
    אימהי אמיתית לא פייק
    יכול להיות שאפילו אני מפנטזת על המטפלת שלי וזה ככ מוזר וככ מפחיד ואפילו מגעיל אותי
    כשאני מענגת את עצמי אני חושבת על דמות מסדרה שאהבתי כי היא היתה אימהית ומטפלת וחזקה ואני מדמיינת אותה מטפלת בי מינית ורק כך הדחף נרגע
    זה נורא מפחיד אותי
    מעולם לא פינטזתי על בן אבל גם לא על בנותת
    ועכשיו פתאם זה בא
    כשגם ככה הקשר שלי עם המטפלת כואב כי אני דורשת שהיא תאהב רק אותי ותהיה לי לאם והיא מצידה אומרת שזאת תלות ואני צריכה למצא את האהבה בתוכי ולהיות לעצמי לאם ואני לא מסכימה והיא טוענת שזאת תלות ואני כועסת עליה כי היא יצרה את זה ועכשיו היא לא מסכימה לי לשלוח לה הודעות ומצד שני בקשה שאשלח לה בהודעה אחת ויחידה אלו מילים ואיזה משפטים אשמח לשמוע ממנה
    ואני ממש לא הולכת לשלוח לה כלום
    היא בקשה בלי הודעות אז אני אעשה אתזה עד הסוף
    שתחכה
    אני כועסת עליה
    אני מרגישה שפעם) כשהייתי בת 18 בערך) היא היתה הרבה הרבה יותר חמה ואימהית
    והיום לא
    כי אני אמא והיא דואגת לילדים שלי
    וזה מרגיש לי שהיא דואגת להם יותר מאשר לי כשבעצם מהות הטיפול זאת אני ולא הם
    כתבתי מלא דברים
    ליטל בבקשה אני ככ אשמח שתכתבי לי תשובה מובנת ולא תשלחי אותי לברר בטיפול כי זה בלתי אפשרי מבחינתי
    אני לא הולכת לספר לה שאני מפנטזת על אימהות אני לא הולכת לכתוב לה מה אני מצפה ממנה ובטח לא הולכת להביך את עצמי ולבקש ממנה שתתן לי אהבה אימהית
    איך ביידן אמר : dont!
    תודה על הכל ליטל

תשובה: לליטל מפיצי
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 17/10/2023 13:40:14

שלום לך.

אני שומעת את בקשתך החוזרת לא להחזיר לטיפול אלא לתת תשובה, אך לצערי זו אינה דרכי וזו אינה אמונתי. בהיבט הנפשי, אין טעם להבנתי בתשובות גנריות ורעיונות תיאורטיים אלא רק בתשובות אישיות, ולכן הקום לעיבוד הוא בטיפול.

ובנושא הספציפי אליו התייחסת. משיכה מינית מורכבת מאספקטים ורבדים רבים, גופניים, רגשיים ונפשיים, ומושפעת בין היתר מצרכים לא מודעים. לכן, אני מציעה לא למהר לקטלג ובוודאי לא להיבהל מהתחושות שמתעוררות- תני להן מקום, נסי להקשיב להן ולעבד אותן בטיפול, ולאט לאט תתברר משמעתון האישית, בין אם היא קשורה לנטייה מינית ובין אם לא. 

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

עמית נאור

עמית נאור

תל אביב - יפו
יובל קורן

יובל קורן

חיפה
ליאת טייר

ליאת טייר

קרית טבעון
עליסה הראל