תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י לינוי ב - 16/05/2023 13:29:01

לפני שנה לקחתי שמן קנביס ברשיון , פעמיים היו צריכים לפנות אותי באמבולנס מרוב הפירכוסים וההזיות שחטפתי בעקבות הקנביס . מדובר על 10 שעות במיון לפחות , לאחר שבועיים הרגשתי שאני לא חוזרת לעצמי , ניתוקים במוח , קושי לדבר קושי להתרכז קושי לתפקד ממש בן אדם אחר . הלכתי לפסיכיטר פרטי שנתן לי ליתיום משולב עם לוסטרל
    מהפעם הראשונה שלקחתי זה עשה לי יותר נזק -כאילו נכנס לי מטוס לתוך המוח ושרף תאים . מאותו יום לא עובדת בקושי מדברת כל דבר זה סיוט חיה בתוך סיוט כבר שנה עם החמרה מאוד רצינית בינואר האחרון בעקבות הכדור. נמקחים לי קטעים שלמים של זכרון שמחת חיים שאין בקושי להתקלח אני מצליחה שלא נדבר על להכין אוכל ועוד ועוד הלכתי לאשפוז מחקלה סגורה וגם לא עזר
    אני לא מרגישה בדיכאון אלא שכיבו לי את כל המוח לגמרי . עשיתי טיפול בגרייה מגנטית ובקטמין וגם זה לא עזר אין חיים כרגע אין לי חברים כי קשה לי מאוד לתקשר לא יכולה לעבוד פשוט לא עושה כלום כל היום . אני לא רוצה להמשיך לחיות ככה יש לי מחשבות אובדניות כל הזמן . הטיפול הבא זה נתזי חשמל למוח , אני חוששת שזה יוכל להזיק לי עוד עם הבעיות הגוקנטביות שיש לי אבל זה הטיפול האחרון שעוד אולי יציל אותי מהמצב הנוראי הזה , כמובן שאני לוקחת תרופות ואין ובמעקב על ידי פסיכיאטר אבל כלום לא עוזר , בגלל המצב מינואר אני לא בן אדם בכלל. רק קמה אוכלת ומחכה שהיום יגמר ולא להתעורר בבוקר לעוד יום של סבל , תודה אשמח לדעתך לגבי נזעי חשמל במקרה הזה

תשובה: בעיה מאוד רצינית עך סף אובדנות
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 18/05/2023 19:00:41

שלום לינוי.

אני מצטערת לשמוע על עוצמת הסבל והקשיים. לצערי איני פסיכיאטרית כך שאיני יכולה לחוות דעה מקצועית על הטיפול בנזעי חשמל ויעילותו למצב איתו את מתמודדת. 

לצד זאת, חשוב לי לומר כי הטיפול ידוע כטיפול אשר מסייע במצבים של קושי עמיד ומתמשך. אל תאבדי תקווה. 

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

ג'ני גוטמן

ג'ני גוטמן

עין הוד
טובה בן צבי מרק

טובה בן צבי מרק

תל אביב - יפו
ענת דפנא

ענת דפנא

רעננה
עדי אלחדף