<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

  • נכתב ע"י מאיה ב - 13/04/2023 18:19:17

    שלום.
    אני לוקחת כ 10 חודשים וולבוטרין במינון של 300 מג. עד כה היה מעולה והתרופה עשתה את שלה ללא תופעות לוואי.
    לפני כ- חודש לאחר התייעצות עם הפסיכיאטר, עקב ירידה באפקט, המינון עלה בעוד 150 מג. זאת אומרת כרגע המינון הוא על 450 מג.
    רציתי לדעת, כמה זמן בערך לוקח עד שמרגישים את השינוי?
    כי רגע אני לא מרגישה שום שיפור בתחושה אלא דווקא להפך...מרגישה פחות טוב ממה שהיה לפני שהתחלתי את העלאת המינון.
    תודה רבה לעונים!

    תשובה: העלאת מינון וולבוטרין
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 16/04/2023 16:56:21

    שלום מאיה,


    איני פסיכיאטרית כך שאין לי הידע המתאים להשיב לשאלתך.


    ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

שחר ביגלר שפר

שחר ביגלר שפר

קדימה-צורן
פרופ' שרי גולדשטיין פרבר

פרופ' שרי גולדשטיין פרבר

גבעתיים
ינון רביד

ינון רביד

פרדס חנה-כרכור
ניר קאופמן

ניר קאופמן

חיפה
עמירה איתיאל

עמירה איתיאל

תל אביב - יפו
אבי קראוס

אבי קראוס

באר שבע
אור בן-חיים ליובין

אור בן-חיים ליובין

רמת גן
אלעד ברדוגו

אלעד ברדוגו

מודיעין-מכבים-רעות