תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י הדר ב - 01/09/2022 12:29:50

הפסיכולוגית שלי שלחה לי הודעה היום שהיא מעלה את המחיר של הפגישות (אחרי שנתיים של טיפול). עכשיו למרות שטכנית כן יש לי אפשרות לעמוד בתשלום המוגדל, זה גרם לי להרגיש ממש רע... אני מרגישה שלא באמת איכפת לה ממני, שהכל מבחינתה זה רק ביזנס קר ומנוכר, שאני סתם עוד לקוחה בשבילה. מפחדת שחייתי באשליות שבאמת איכפת לה ממני, מפחדת שאולי היא אפילו שונאת את הפגישות איתי. וזה עושה לי חשק פשוט לעזוב את הטיפול וזהו
    אני יודעת שזה לא הכי רציונלי אבל לא יודעת מה לעשות עם ההרגשה הזאת... מרגישה שאין סיכוי שאני אצליח עכשיו להיפתח ולדבר ולפרוק בחופשיות מולה

תשובה: מרגישה אבודה
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 05/09/2022 13:21:49

שלום הדר.

סוגיית התשלום, ובפרט העלאת מחיר, היא אכן סוגיה רגישה מאחר והיא שמה על השולחן את המורכבות של הקשר הטיפולי כקשר שהוא  אישי, אינטימי ועמוק אך בו זמנית, מתקיים במסגרת מקצועית. לכם, חבל שהמטפלת שלך בחרה לדון בנושא מורכב כל כך בהודעה ולא פנים אל פנים, כך שתיתנן לך אפשרות לעבד את התחושות שמתעוררות. 

מאחר שכך, ולאור הפגיעה באיכות הקשר שאת צופה, אני מציעה שלמרות הקושי והמבוכה שאולי טמונים בכך, תנסי לפתוח את הנושא מול המטפלת בכנות ובישירות. במרבית המקרים, שיח פתוח מאפר לרכך, לעבד ומתוך כך גם להמשיך הלאה.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

איתי רוזנפלד

איתי רוזנפלד

תל אביב - יפו
חלי גאדג'

חלי גאדג'

חולון
ג'ני גוטמן

ג'ני גוטמן

עין הוד
דליה שלום