תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י בן ב - 18/04/2022 08:31:55

כשהייתי בתיכון הייתי נער חרמן וסקרן וניסתי להזרים כל דבר שזז, בנים ובנות לא עניין אותי בכלל מי. במהלך הצבא התמקדתי יותר בבנים כי המשיכה אליהם התחזקה מאוד. ככה נכנסתי לקהילה הגאה. "טקסי החניכה" של הקהילה היו מורכבים בשבילי והיום אני מבין כמה נפגעתי ופגעתי בין היתר גם בגללם. נכנסתי לעולם שמותר בו הכל ואין בו גבולות, שלא ברור מתי משהו מתחיל ונגמר, סקס ומגע מתי שתרצה, שאין שיח על כללי ההסכמה, אתה נוגע וככה מנסה. זה לא טוב, בכלל לא!השיח היום מאוד בולט וברור בנושא אבל זה היום.

הסמים, המסיבות ועוד ועוד. אני תופס היום את הראש ומבין כמה רע עשיתי לעצמי, אבל זה מילא, עשיתי רע גם לאחרים וקשה לי עם זה מאוד.

כשיצאתי למסיבה בערב פסח ראיתי את הכל מסביבי וזה פשוט הכה בי חזק, הבדידות, ההתנהגות המינית שלי בעבר וחוסר הגבולות.
    אז שוב עשיתי סמים ושוב סיימתי את הלילה באיזה דירה של מישהו זר [לפחות לא פגעתי במישהו אחר מלבד עצמי]

יש סבב ב' בחיים?
    חושב שלא מגיע לי בכלל הזדמנות

תשובה: צומת דרכים, מה עושים מכאן?
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 21/04/2022 08:00:35

שלום בן.

אתה מאר תחושות קשות הן של אשמה וחרטה והן של בלבול וקושי למצוא את מקומך בהיבטי חיים משמעותיים ולכן, ומתוך אמונה עמוקה באפשרות לשינוי ותנועה נפשית, אני ממליצה בחום על פנייה לטיפול פסיכולוגי בגישה פסיכודינמית. במסגרת טיפול זה תוכל לעבד את חוויות העבר, את השפעותיהן על ההווה ובאופן רחב יותר- לבחון את עמדותיך ורגשותיך באופן שיקנה לך יותר חופש ושקט.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

פז חיט

פז חיט

כפר סבא
נועה ארנטל

נועה ארנטל

תל אביב - יפו
חגית בר

חגית בר

ראשון לציון
ליאת טייר